+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Budete s biostravou zdraví?

V mnoha obchodech dnes můžeme najít výrobky s označením „BIO“. Jsou samozřejmě ve vyšší cenové hladině, někdy až několikanásobně vyšší, než „obyčejné“ potraviny. Ve své praxi jsem se setkala s lidmi, kteří se snaží takovouto stravou své zdraví usměrnit.

Dodržují nejen množství, ale i složení potravin podle zásad „zdravého stravování“. Přepokládali bychom tedy, že jejich zdraví bude skutečně v pořádku. Mé diagnostické přístroje však ukazují něco zcela jiného a samotní klienti se ve svém těle také necítí zdraví – jinak by ke mně nepřišli. Určitě se to netýká paušálně všech lidí. Přesto si myslím, že zdravá strava není všechno. Tak, kde je problém?

Z rozhovoru většinou vyplývá, že mají psychické, či stresové problémy. Většinou jsou to záležitosti dlouhodobé, trvající i několik let. Hádky v rodině, velké zátěže v zaměstnání, tahanice se sousedy, možná i prohrané soudní spory, někdy stačí i to, že Vás nikdo vůbec neposlouchá. Tkáně a nervový systém jsou celou dobu stažené, neprokrvené a bolestivé. Hodně klientů říká, že má bolesti v ramenou a za krkem, jakoby nesli tíhu celého světa. Špatně jim tráví žaludek, nefunguje vylučování. I tak se dá vyjádřit to, že problémy nedokážou zpracovat (žaludek), přijmout (dvanáctník a tenké střevo) a zbytek vyloučit (tlusté střevo a konečník). Pochopím, že starší generace tyhle informace nemá, nikdo takhle o zdraví dříve nemluvil. Mladší lidé už ale přístup k těmto záležitostem mají. Bohužel nejen internet, ale i knihy si často protiřečí a informací je tolik, že to normální mozek prostě nebere. Pak je samozřejmě nejlepší poradit se přímo s živým poradcem a nechat si problematiku vysvětlit osobně.

Výhodou mojí praxe je to, že se nezabývám jen fyzickou bolestí, ale i psychickými příčinami. Preparáty firmy Joalis zasahují už do samého počátku bolestivé záležitosti. Nikdy se nedá přesně říct, jestli dříve byla bolest, nebo stres. Plazmový generátor pak řeší fyzickou příčinu. Prostě nejlepší je kombinace několika směrů.

Zavolejte a o Vaše bolesti se postarám.