+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Dá se rakovina vyléčit jednou bylinkou?

Nedávno se mi dostal do ruky další z reklamních článků nabízejících bylinku (superpotravinu), která Vás zaručeně uzdraví z rakoviny, cukrovky a dalších nemocí. Myslím, že hodně z Vás si už takový superprodukt v minulosti koupila. Nevěřím ovšem, že by Vás některé z těchto nemocí zbavila. Rakovina a jí podobné nemoci jsou celkem složité. Jak na pořízení nemoci, tak i na její vyléčení. Samozřejmě názory se různí a i rakovina má velké množství druhů, takže u každé je třeba postupovat jinak.

V současné době se hodně vědců shoduje na tom, že základ každé nemoci je stres. Co to ale stres je? Pod tuhle zaklínací formulku je možné schovat například velké množství potlačených emocí spojených se špatnými vztahy, nedokončenými úkoly anebo nedostatkem peněz, vzniklým po hromadě špatných rozhodnutí. Emoční zátěže jsou v podstatě běžnou součástí našich životů, jen se s nimi každý vyrovnává jinak. Někomu je jedno jestli dluží statisíce a brzy skončí pod mostem, někdo se do takové situace dostane i neprávem a o to hůř se se situací vyrovnává. Následkem je strachem stažené celé tělo, vzniká překyselení tkání a nemoc.

Zajímavé také je pozorovat souvislost mezi hněvem a játry, láskou k sobě a slinivkou, strachem a ledvinami, potlačenou radostí a srdcem, smutkem a plícemi. Včetně všech kombinací. O těchto vztazích bylo napsáno už mnoho knížek. Jenže kdo Vám řekne, co dělat, když přijde problém? Jedna bylinka nepomůže. Je třeba hledat kombinaci. Určitě pomůže hledání dalších možností. U nás Vám můžeme nabídnout kromě diagnostiky a frekvenční terapie, terapii Bemer (mikrocirkulace krve), informační preparáty Joalis, bylinná antihelmintika, produkty s emu olejem, tělové svíce a v neposlední řadě i psychologickou a psychickou podporu v podobě odblokování emocí metodou kvantové terapie.

Život není o tom, že Vás někdo bude prosit, abyste se sebou něco udělali. Jen Vaše rozhodnutí říci si o pomoc, dovolit si uzdravit se a vůbec chtít něco změnit bude mít účinky na Vaše zdraví. Máte na to celý život. Kdo však ví, jak dlouhý bude. Nenastal ten okamžik pro změnu právě teď?