+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

K udržení zdraví v zimě pomáhá teplo, ale i odborná detoxikace

Doufám, že jste vánoce prožili v pohodě a v kruhu svých blízkých. Tohle vždycky zabírá na všechny neduhy. Deprese odeznívají a bolesti mizí mávnutím proutku. Je to způsobeno vylučováním hormonů, které vyvolávají pocity štěstí a blokují cítění bolesti a depresí.

V zimním období je podstatně delší tma než denní světlo, a tak máme i víc smutku než dobré nálady. Zároveň máme menší možnost doplnit např. vitamín D ze slunečních paprsků, okysličit dýchací cesty a mozek, protože je venku mráz a náledí. Nechce se nám ven. Otužování má ale svůj význam při tvorbě imunitních buněk. Proto určitě nezapomeňte na pohyb na zdravém vzduchu. Mluvím o pohybu, protože je důležitý nejen pro rozhýbání lymfatického systému, hormonálního systému, zpevnění svalů a celkové zlepšení nálady. V chřipkovém období se určitě hodí silná imunita. To ovšem nesmíte čekat až na období, kdy už je nemocnost na vzestupu. V tu chvíli problémy většina z nás řeší přípravky blokujícími reakce imunitního systému a tím volí opačný postup uzdravení.V tuhle dobu je lepší zahřívat tělo nejen vhodným oblečením, využitím sauny, sportem, použitím koření jako je skořice, zázvor, hřebíček a podobně. Dobré jsou i ledvinové čaje a teplé polévky.

Doplňování vitamínů v podobě kysaných zelenin. Kupodivu citrusy nejsou právě nejvhodnější, protože organismus ochlazují.

Stejně je ale nejdůležitější detoxikace celého těla. A to je více méně dlouhodobý proces. Čím dříve s ním začnete, tím dřív se budete cítit lépe. Dokážu Vám na této cestě pomoci a poradit, jak pokračovat. Frekvenční diagnostika a terapie má dost možností využití. Je určena na akutní i chronické záležitosti. Využijte je tedy pro sebe i své blízké. Určitě se to vyplatí. Těším se na Vás.