+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Krev a její choroby

Po článku o srdci je vhodné zmínit se právě o krvi. Je to pro lidský organismus životodárná tekutina, bez které by nemohl existovat. Je složena z červených a bílých krvinek, krevních destiček a krevní plazmy. Červené krvinky (erytrocyty) obsahují hemoglobin – krevní barvivo, a distribuují kyslík. Bílé krvinky (leukocyty) jsou součástí imunitního systému organismu. Hlavní funkcí krve je transport kyslíku a živin do tkání v těle a odvod tzv. odpadních produktů.

Krev a její choroby

Je tedy jasné, že se musí dostat do všech častí lidského těla. Krev propojuje všechno, od kostní dřeně, po vnitřní orgány, mozek i kůži. V každé z těchto částí může způsobit problémy, anebo je přemístit na jiné místo v organismu. Značně tedy záleží na kvalitě krve, její hustotě, obsahu krvinek, destiček a dalších složek.

Krev například znečistí různé bakterie, viry a jejich toxiny. Každý živý tvor si okolo sebe vytváří chemickou ochranu, aby mohl přežít. Samozřejmě mikroskopické patogeny rovněž. Pak to v těle vypadá tak, že místo krve vzniká polévka nechtěných chemických a mikrobiálních zátěží, které otravují nejen krvinky. Ty nemohou přenášet kyslík, pozmění se jim rozpoznávací schopnosti a nefunguje nám imunita, špatně dýcháme, postupně se otravují i játra a ledviny. Toxiny se pak nevyloučí přirozenou cestou ven z těla, ale budou odcházet přes kůži, kde způsobí suchou kůži, svědění a ekzémy.

Další věcí je vznik trombóz. Znečištěná krev a špatný pitný režim zpomalí pohyb krve a budou vznikat křečové žíly a někdy i krevní sraženiny, které se mohou utrhnout a způsobit embolie a mrtvice. Je tedy třeba dávat si pozor na to, kolik a kdy vypijeme především čisté vody. V případech, kdy už o svých problémech víte, je dobré podstoupit terapii na přístroji Bemer. Ten frekvencemi rozšiřuje krevní stěny drobných cévek a usnadní rozproudění a čištění organismu. V kombinaci s detoxikací se Vaše zdraví určitě rychle napraví.

Nezapomeňte, že čistá krev je potřebná pro výživu nenarozených miminek. Je to prevence proti potratům a předčasným porodům. Také menstruace souvisí s krví. A takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna. Není v těle místo bez krve. Je tedy velmi vhodné navštívit naše centrum, zbavit se bolestí a uvolnit psychiku.