+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Proč navštívit ZAPPER centrum právě teď

Stalo se Vám, že jste si přečetli moje články a napadlo Vás, že se musíte ozvat, ale ještě jste neměli čas nebo odvahu zavolat? Právě teď na jaře je dobré s detoxikací začít.

Proč navštívit ZAPPER centrum právě teď

Nejen proto, že ještě nenastal čas jarních prací, ale proto, že se blíží období činnosti jaterního okruhu. Čistá játra jsou základem zdraví. S okruhem jater se pojí celá řada podřízených orgánů. Nejtěsněji je s nimi svázán žlučník, dále nadledvinky, oči, nervový systém, mazové žlázy, specifické části mozku, reprodukční orgány nebo třeba nehtová lůžka. Játra mají velký vliv na dobré trávení, starají se o protirakovinnou imunitu. Naproti tomu mohou poškozovat slinivku a způsobovat zácpy, způsobit poruchy hormonálních hladin a u žen vést ke vzniku myomů, cyst, poruch menstruačního cyklu i blokací, které výrazně ovlivňují samotnou plodnost. Patologickou energii mají ve svých játrech lidé, kteří v sobě často dusí hněv a lidé, kteří zažívají existenční strach. Není to tedy jen o alkoholu.

Detoxikace rozsáhlejších potíží vyžaduje čas a neměla by se omezit pouze na užívání přípravků.

Věděli jste, jak ohromnou silou disponují lidská játra? Právě játra ovládají veškeré vazivo v našem těle a také nervový systém. Všechno v našem organismu má svůj vlastní, přesně daný systém. Jakmile je narušen, začne se pozvolna rozpadat, což může trvat několik týdnů, měsíců, ale i let. Vše je se vším propojeno, a proto hledáme−li kořeny problému, obvykle je nenajdeme pouze na jednom konkrétním místě. Tak lehce čitelný a jednoduchý lidský organismus není.

Právě proto neodkládejte návštěvu Zapper centra. Není třeba se bát zlých zpráv o Vašem zdravotním stavu, vždy se dá něco udělat a zlepšit zdraví. I dlouhotrvající chronické potíže po detoxikaci odeznívají. Jen je třeba čistit více orgánů a to chce čas. Jak říkám, všechno má vliv na všechno ostatní. Čím dřív začnete, tím dříve pocítíte zlepšení. Nebude třeba detoxikovat tolik orgánů a nebude Vás to stát tolik peněz a času.

Co nejdříve tedy volejte 606 828 402. Vaše Hana Bártová