+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

První návštěva

„Nekupujte zajíce v pytli“ a přijďte se k nám podívat a vyzkoušet si to. Vztahy s našimi klienty a proces terapie povyšujeme skutečně na vyšší úroveň než je běžné. Přijďte a vyzkoušejte si prostředí našeho centra.

Co mě čeká

To je ta správná otázka, pokud jste se rozhodli vzít své zdraví do vlastních rukou.

  • Nejdříve byste se měli objednat na diagnostické vyšetření, kde se zjistí stav vašeho těla a jeho návštěvníků. Vyšetření trvá 2 – 3 hodiny. Během diagnostiky (jak pomocí přístroje OBERON, tak pomocí Kondičního orgánového skeneru) nemůžete na sobě mít pokud možno žádné kovové věci – způsobilo by to nepřesnosti v měření nelineární diagnostikou. To je rovněž důvod, proč nelze vyšetřit osoby s kardiostimulátorem, ten by navíc mohl způsobit poruchy srdce. Náhrady kloubů sice způsobí malé odchylky v měření, ale chod srdce neohrozí. Při těhotenství vyšetření nevadí, ale detoxikace není vhodná. Případné potíže se dají řešit jinými metodami.
  • Na konci konzultace vám terapeut vyhotoví závěrečnou zprávu a doporučí vhodné doplňkové bylinné preparáty na podporu očištění organismu od mrtvých parazitů.
  • Napište mi, kdy se vám to hodí

Proces frekvenční terapie

Na základě dohody můžete docházet k nám do našeho centra, kde máme vlastní frekvenční plazmový generátor, který Vám můžeme na místě zapůjčit pro Vaši frekvenční terapii. Jakmile se Vám bude zdát, že se ve Vašem těle dějí změny, můžete se dohodnout s paní jednatelkou a ta provede opakovanou diagnostiku, kde zjistíme případně změny.

Nejpozději po jednom až dvou měsících vás objedná na kontrolní diagnostiku a stanoví další postup. Z toho je patrné, že doba detoxikace je rozhodně delší než dva měsíce.

Rychlost postupu

Je přímo závislá na rozsáhlosti zatížení organismu, popřípadě opakované intoxikaci patogeny. Bohužel se doba detoxikace nedá dopředu paušálně stanovit – doba inkubace a života patogenů je různá a navíc po jejich odumření opustí jejich těla další patogeny, které se musí z těla odstranit, protože by jinak na nich začaly růst kvasinky či plísně.

Zavolejte na tel. 606 828 402 a přijďte si to k nám vyzkoušet!

Ceník při první návštěvě:

  • Pro osoby starší 15 let 1 000,- Kč – obsahuje 1 hodinu diagnostiky a 1 hodinu použití plazmového generátoru
  • Pro osoby mladší 15 let 500,- Kč – obsahuje 1 hodinu diagnostiky a 1 hodinu použití plazmového generátoru
  • Potravinové doplňky v ceně cca 1 500,- Kč – vystačí cca na dva měsíce
  • Biodynamické ošetření 1 000,- Kč/hod.

Další použití plazmového generátoru:

  • 1. pět návštěv 1 hodina 600,- Kč
  • Od 6 návštěvy 1 hodina 420,- Kč
  • BEMER – 20 minut 200,- Kč – kombinace najednou s plazmovým generátor možná a doporučená

Ke stažení