+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Uvěřit neviditelné síle bývá problém

Za ty roky, co pracuji v Zappercentru také nemohu některým věcem uvěřit. Je to nejspíš proto, že dopředu nevím, jak bude tělo klienta reagovat na terapii. Člověk, který je uzavřený, bojí se a nechce si k sobě nic pustit, reaguje na terapii netečně a těžko. Vypadá to, že terapie nezabrala. On ani nemusí vědět, že se bojí, chová se jako hrdina. Naopak lidé, kteří jsou otevření a přístupní novým věcem (někdy proto, že jim nic jiného nezbývá), reagují na terapii velmi dobře a rychle.

Uvěřit neviditelné síle bývá problém

Obě varianty jsou zcela v pořádku, protože, dát své tělo a zdraví do rukou někoho cizího nemusí být právě příjemné. Navíc, když se jedná o alternativní léčbu. Proč je ale nazývána alternativní? Léčitelé a šamani tady byli o hodně dříve než dnešní lékaři. O sobě jsem nikdy netvrdila, že jsem léčitelka. O svojí energii vím už skoro 20 let, ale musela jsem se naučit, jak s ní zacházet. Dar k Vám přijde, jen když se o něj postaráte. A jak se starám? Přečtěte si názory a zkušenosti klientů.

Malé seznámení se zázrakem

Zlomená ruka v zápěstí, nešťastně lékařsky léčené a následně uhnutá loketní kost, omezená hybnost, doživotní deformace a bolest, proběhlý Sudekův syndrom. I přes můj vrozený optimismus jsem cítila stálou nespokojenost, a tak jsem celé tři roky hledala pomoc. Svou pílí jsem ruku a prsty přiměla k hybnosti sice omezené, ale dostačující k soběstačnosti, i když bolestivé. A pak jsem se odhodlala navštívit Zapper centrum pí. Bártové. A stal se zázrak, který nejsem schopna pochopit. Příjemná paní Bártová se mi věnovala bezmála dvě hodiny a po cca 14 dnech se moje tři roky vychýlená loketní kost asi vrátila kam patří a rukou pohybuji bez dřívějšího protitlaku a bolestivost se ztratila. ZÁZRAK – síla pí Bártové (psychická ne fyzická) – nevím, ale pro mě je důležitý výsledek. Máte nějaký problém? Zkuste navštívit nepochopitelné, třeba pomůže i Vám. Děkuji osudu, že zavedl mé kroky sem do Zapperu v Klatovech, děkuji paní Bártové, děkuji za nepochopitelné, potkalo mě zde něco nevysvětlitelného a neuchopitelného, ale cítím to jako veliké štěstí. DÍKY MOC, moc, moc…

S úctou a poklonou Herzigová

V měsíčníku Rozhled jsem se dočetla o Zapperu, což je forma léčitelství bez léků a antibiotik. U paní Bártové jsem se objednala a podstoupila léčbu v Klatovech. Za pomoci Jonášových kapek, plazmování a použití bioenergie jsem poznala spoustu věcí ve svém těle, odblokovala a cítím se nabitá, vyrovnaná a spokojená. Každému návštěvu Zappercentra vřele doporučuji.

Děkuji Sokolová

Co Vy na to? Uvěříte a přijdete, nebo všechno zvládnete sami?

Vaše Hana Bártová