+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Astma u dětí i dospělých

Je to chronické onemocnění dýchacích cest. Zánět způsobuje otok průdušek, pískot a chrčení v dýchacích cestách, dušnost a kašel. V průběhu času se vazivo v průduškách poškodí tak, že tuhne, ztrácí svou pružnost, mění svou funkci a znemožňuje výměnu plynů. Tím se zmenší okysličení organismu, přichází únava, překyselení tkání a zhoršení funkce i dalších orgánů.

Astma u dětí i dospělých

Trávení a parazité

Můžeme si teď položit otázku – „co je příčinou tohoto onemocnění?“ Z vlastních zkušeností diagnostika vím, že spousta dětí má parazity. Ti kladou svá vajíčka právě v průduškových sklípcích a poškozují je. Střevní disbakterióza je také část příčiny. To vše způsobí vznik zdravotních omezení a ta následně další problémy. Prostě kolotoč.

Podíváme se na fungování těla podle celostní medicíny. Součástí plicního okruhu je kromě plic a průdušek i tlusté střevo, kůže a žíly. Je tedy nasnadě návaznost zánětů dýchacích cest, nechutenství, bolestí břicha, alergií, kožních vyrážek a ekzémů. Ve starším věku přichází křečové žíly a hemoroidy.

Pozor na stres a neshody

Svádět vše na vlivy z venku je také neúplná pravda. Moje práce zahrnuje i emoční a energetické vlivy. Ještě jsem nezažila ve svém centru klienta s astmatem, který nemohl vydýchat problémy ve vztahu, v práci a děti s rozhádanými rodiči. Nezdá se to, ale psychika je prostě součástí života.

Detailní popis fungování organismu a detoxikace těla je úžasně popsána v knize paní ing. Marie Vilánkové, spolumajitelky firmy Joalis. Kniha se jmenuje „Léčba informací“ a jako vánoční dárek by byla pro Vaše blízké vhodnou volbou stejně jako dárkový certifikát na služby Zapper centra v Klatovech, či emu olej.

Teď je právě vhodné období řešit plicní okruh. To je nejlepší čas navštívit 1. Zapper centrum v Klatovech a vzít vše do svých rukou. Zavolejte 606 828 402.

Krásné vánoční svátky a pohodový zimní čas.