+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Zajímavé články

Zajímavé články o zdraví a zdravém životním stylu. Zástupný text pro první seznámení s obsahem zobrazené stránky...

Bolesti neznámého původu

Také se Vám v těle ozývá tlak, píchání, křeče? Špatně spíte, budíte se a jste stále unavenější? Prožíváte z bolestí stres a nevíte jak z toho ven? To je právě nejvyšší čas, začít se zajímat o frekvenční metody řešení svých zdravotních potíží.

Borelie – to už tu dlouho nebylo

Měli jste někdy přisáté klíště? Snad každý člověk se s tímto nezvaným hostem potkal. Zůstal po něm červený flek, nebo namodralá končetina. Ale i když viditelné stopy nevznikly, neznamená to, že člověk není nakažený boreliózou.

Motáte se v začarovaném kruhu emocí a nemocí?

V určitém období života se člověk dostane do fáze, kdy nevidí východisko ze životní situace v oblasti vztahů, práce nebo zdraví. Možná zažívá strach o druhé, nebo ztrátu někoho. Pokud taková situace trvá dlouho, psychika přestane zvládat i sebemenší rozhodnutí a kupí se nedokončené úkoly. Pak se může dopracovat až k těžké nemoci.

Uvěřit neviditelné síle bývá problém

Za ty roky, co pracuji v Zappercentru také nemohu některým věcem uvěřit. Je to nejspíš proto, že dopředu nevím, jak bude tělo klienta reagovat na terapii. Člověk, který je uzavřený, bojí se a nechce si k sobě nic pustit, reaguje na terapii netečně a těžko. Vypadá to, že terapie nezabrala. On ani nemusí vědět, že se bojí, chová se jako hrdina. Naopak lidé, kteří jsou otevření a přístupní novým věcem (někdy proto, že jim nic jiného nezbývá), reagují na terapii velmi dobře a rychle.

Krev a její choroby

Po článku o srdci je vhodné zmínit se právě o krvi. Je to pro lidský organismus životodárná tekutina, bez které by nemohl existovat. Je složena z červených a bílých krvinek, krevních destiček a krevní plazmy. Červené krvinky (erytrocyty) obsahují hemoglobin – krevní barvivo, a distribuují kyslík. Bílé krvinky (leukocyty) jsou součástí imunitního systému organismu. Hlavní funkcí krve je transport kyslíku a živin do tkání v těle a odvod tzv. odpadních produktů.

Jak rozpoznat onemocnění jater

Játra jsou největší žlázou v lidském těle umístěnou v pravém podžebří. Fungují jako detoxikační centrum organismu, slouží jako skladiště různých látek např. bílkovin a tuků. Vylučují žluč, která štěpí tuky, starají se o regulaci krevní srážlivosti a mnoho dalších záležitostí.

Proč navštívit ZAPPER centrum právě teď

Stalo se Vám, že jste si přečetli moje články a napadlo Vás, že se musíte ozvat, ale ještě jste neměli čas nebo odvahu zavolat? Právě teď na jaře je dobré s detoxikací začít.

Kašel

Zimní období s sebou přináší zhoršené dýchání a kašle. Ovšem není kašel jako kašel. Pokud se venku nadýcháme studeného vzduchu, dýchací sliznice prochladnou a při slabé imunitě můžeme dostat bakteriální zánět průdušek. Většinou ho doprovází horečky a celková slabost organismu. V horším případě se může dále projevit jako zápal plic.

Co může způsobit vleklý zánět močových cest

Většina z nás již ve svém životě zažila zánět močových cest. Někdy to bolí tak, že si člověk nemůže ani sednout, jindy zánět proběhne bez příznaků. Někdy příčinu bolesti nehledáme právě v zánětu močových cest, to nás může bolet v bedrech, v kolenou, v kotnících. 

Dětská »bebíčka« hojí bezbolestně: Ve FN Brno mají nový přístroj pro léčbu úrazů

Vydatného pomocníka při léčbě dětských onemocnění a úrazů získala Dětská nemocnice FN Brno. Speciální přístroj Bemer Pro-set podle totiž lékařů výrazně pomáhá při hojení ran, zánětů, hematomů a otoků. Tlumí zároveň bolest a posiluje imunitu.

1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/