+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Máte strach z koronaviru?

Při každé epidemii onemocní nejdříve jedinci se slabší imunitou. Tak tomu bude i v tomto případě. Vzhledem k tomu, že koronavir neustále mutuje, nebudou vědci nejspíše schopni vytvořit účinnou očkovací látku. Jak se v budoucnu bude virus šířit, to se dá dnes jen těžko odhadnout. Proto je důležité připravit svůj imunitní systém na případné napadení jakýmkoli patogenem.

Máte strach z koronaviru?

Oslabení dnešního jedince způsobuje mnoho věcí – strava, která neobsahuje správné živiny, málo pohybu, stres, spěch, emoční zátěže a celkově nezdravé životní prostředí. Je pravda, že jednou musí umřít každý. Tak už je to na Zemi zařízeno. Člověk jako takový však může do určité míry rozhodovat o tom, jestli si život zkrátí, nebo prodlouží. Jak bude jeho život kvalitní je možná ještě důležitější, protože nikdo nestojí o to žít v bolestech.

Pro naši imunitu je prvořadý stav sliznic. Plíce, ústní dutina, sliznice trávicího traktu a střeva. Podle mých zkušeností málokterý člověk má své sliznice v pořádku. Nemám na mysli jen ty, kdo jsou neustále napadáni nákazou z venku. Většinou si vůbec nejsme vědomi svého oslabení. Nikdo moc neřeší pálení žáhy, či občasný kašel nebo mokrý nos. Zdá se to jako běžná součást života. Při bližším pozorování jeto nejspíš jinak.

Kdo z těch nemocných si dnes vzpomene, jestli před několika lety…, před operací…, před rozvinutím Alzheimera, Parkinsona, astmatu, cukrovky… neměl tyto nenápadné poslíčky. Slyšela jsem také: „nejsem nemocný, nemám horečku“. Podle toho se také nedá stoprocentně poznat zdravého jedince. Imunita jen není schopná dostatečně rychle reagovat na napadení. Horečné stavy totiž rychlost reakce zvyšují. Tomuto tématu jsem se věnovala v předchozích článcích. Opětovně si je můžete přečíst na www.1zapper.cz

A jak vám mohu pomoci? Frekvenční přístroje zjistí stav vaší imunity, zároveň mohou preventivně zničit patogeny, které vaši imunitu oslabují. Frekvence můžeme použít i při samotném napadení k o r o n a v i r e m . Pravda ale je, že v této situaci, kdy je napadení prokázáno, dotyčný člověk již leží v nemocnici a nemá možnost mé přístroje použít.

Informační preparáty firmy Joalis jsou další pomocí. Obsahují informace i o koronaviru a v těle působí až rok. Stále jsme ale u správné, postupné detoxikace základních orgánů. Ta má svá pravidla a potřebuje čas. Nenechávejte všechno na poslední chvíli. Kvalita vašeho života je ve vašich rukou. Já jsem jen průvodce.