+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Zajímavé články

Zajímavé články o zdraví a zdravém životním stylu.

Vánoce uprostřed podzimu

Prázdniny utekly jako voda a my se budeme pomalu připravovat na Vánoce. V letošním roce mnoho klientů našeho centra poznalo, jak funguje plazmový generátor a jaké účinky mají doplňkové preparáty.

Detoxikace v 7 krocích

Existuje známý fyziologický fakt, že žádné baktérie, žádné viry nemohou proniknout do ideálně zdravého organizmu nebo jsou v něm rychle potlačeny. Člověk, pokud je mladý a zdravý, má dostatek energie a ochranných látek, aby se bez zvláštní pomoci sám rychle očistil od všech odpadů a škodlivin. Pokud bychom mohli prožít celý život ve fyzické i psychické kondici, jakou máme kolem puberty, žili bychom 800 let.

Stojí za přečtení! – Pověry a mýty diagnostické

S různými pověrami jste se jistě už mnohokrát setkali, jako třeba že večer nemají děti chodit ven, protože by je sebrala klekánice. Nebo že migrénové bolesti hlavy jsou od špatné krční páteře. Nebo také že s poctivostí nejdál dojdeš. U nás? Pche.

shock

Můj příběh o detoxikaci (Hana Bártová)

Jak jsem se k detoxikaci dostala já? Tak čtěte.

únava

Tohle si prostě musíte přečíst…

Úryvek z novinového článku  s pediatrem Mudr. Petrem Lukešem Boskovicko 15/2011

Řada lidí se vyhýbá alopatické (klasické, školské) medicíně, nechce brát léky, které v jejich těle sice léčí problém, ale jiný způsobují. A tak vyhledávají alternativní metody. Tolik lidí má problémy, s nimiž jim alopatická medicína nedokáže pomoci.

 

pilulka

Život je dobrý – tvaroh a lněný olej

Zní to jako vtip, uzdravit se z rakoviny za pomoci tvarohu? Je to však metoda dlouhodobě prakticky i teoreticky testovaná.

tvaroh

Stručný přehled potravin z hlediska kyselosti a zásaditosti

Kyselinotvorné potraviny Žitné klíčky, rýže loupaná, pšeničné klíčky, vejce, maso hovězí, vepřové, králičí, kapří, slaneček, ementálský sýr, tvaroh, čočka, bílá mouka, burské oříšky, bílé pečivo, krupice, para a vlašské ořechy, uzené maso, šunka, ovesné vločky, sádlo, hrách, mandle, lískové ořechy, pomeranče, mandarinky… Zásadotvorné a neutrální potraviny Ananas, artyčoky, aspik Bambusové klíčky, banány, borůvky, brokolice, broskve (čerstvé),…

1/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/