+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Zajímavé články

Zajímavé články o zdraví a zdravém životním stylu.

Kolikrát na frekvenční terapii?

Zdravím Vás v roce 2016 a na úvod Vám všem přeji zdravý a úspěšný rok 2016! Často se mě klienti ptají, kolikrát musí přijít na frekvenční terapii, aby se zbavili svého problému. Odpověď je skrytá někde mezi tím, s jakým problémem ke mně přicházejí a tím, jak moc chtějí řešit svůj život, své tělo, a jakou mají trpělivost.

Pevné zdraví je dárkem největším

Přichází vánoce. Měl by to být čas lásky, klidu a rodinných vztahů. Většinou je to ale jen blázinec a snaha dokončit co nejvíc odložených úkolů. Častokrát se k tomu všemu přidají i zdravotní potíže v podobě nachlazení, či střevních problémů.

Vánoce uprostřed podzimu

Prázdniny utekly jako voda a my se budeme pomalu připravovat na Vánoce. V letošním roce mnoho klientů našeho centra poznalo, jak funguje plazmový generátor a jaké účinky mají doplňkové preparáty.

Detoxikace v 7 krocích

Existuje známý fyziologický fakt, že žádné baktérie, žádné viry nemohou proniknout do ideálně zdravého organizmu nebo jsou v něm rychle potlačeny. Člověk, pokud je mladý a zdravý, má dostatek energie a ochranných látek, aby se bez zvláštní pomoci sám rychle očistil od všech odpadů a škodlivin. Pokud bychom mohli prožít celý život ve fyzické i psychické kondici, jakou máme kolem puberty, žili bychom 800 let.

Stojí za přečtení! – Pověry a mýty diagnostické

S různými pověrami jste se jistě už mnohokrát setkali, jako třeba že večer nemají děti chodit ven, protože by je sebrala klekánice. Nebo že migrénové bolesti hlavy jsou od špatné krční páteře. Nebo také že s poctivostí nejdál dojdeš. U nás? Pche.

shock

Můj příběh o detoxikaci (Hana Bártová)

Jak jsem se k detoxikaci dostala já? Tak čtěte.

únava

Tohle si prostě musíte přečíst…

Úryvek z novinového článku  s pediatrem Mudr. Petrem Lukešem Boskovicko 15/2011

Řada lidí se vyhýbá alopatické (klasické, školské) medicíně, nechce brát léky, které v jejich těle sice léčí problém, ale jiný způsobují. A tak vyhledávají alternativní metody. Tolik lidí má problémy, s nimiž jim alopatická medicína nedokáže pomoci.

 

pilulka

1/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/