+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Orgány v těle jako plovoucí závěs

Každý z nás se v životě setkal s nějakou bolestí. V mládí se tohle snadno vyřeší nějakou tabletkou, či obkladem. Tady se ještě nezabýváme příčinami ani souvislostmi. Je třeba jít vydělávat peníze, protože nikdo Vám nebude se splátkami čekat. Také děti neustále něco potřebují. Zároveň nemáme čas přemýšlet o tom, co jíme a kdy to jíme. Všechno je také o čase.

Stejně tak jako nemáme čas na jídlo, možná nemáme čas navštívit toaletu (např. řidiči autobusů, pracovníci na výrobní lince, atd.). Pak nám nefunguje metabolismus.

Představte si tedy své tělesné orgány jako tzv. plovoucí závěs. Mívali jsme je doma např. s rybičkami nebo ptáčky. Stačilo malinko pohnout s jedinou figurkou a závěs se celý rozkýval. V našem těle je to úplně stejné. Stačí už jen, že málo pijeme. Figurka ledvin vysychá. V těle bude mnoho toxinů, které budou zůstávat ve tkáních, a začne nás bolet hlava. Stejné to bude při špatném vyprazdňování. Figurka střeva těžkne. Tím dostáváme do oslabení jeden z nejdůležitějších orgánů, a to tlusté střevo.

Přemnožení parazité nebo bakterie, mají dlouhou dobu na to v takovém prostředí žít, než my sami zjistíme, že je něco špatně. Pak než si uvědomíme bolesti a nepohodlí, pak než začneme chtít s tím něco dělat, než dojde k samotnému kroku jít k lékaři, pak k nalezení správné příčiny a až nakonec k nějakému řešení. Otázka je, zda skutečně správnému.

Když se teď podíváte na náš závěs (imunitní systém), bude divně rozkývaný, svěšený, prostě bude nevyvážený. Když takhle poškodíte i další figurky orgánů, určitě nebude stačit jedna návštěva v našem zapper centru. Přijďte proto včas a nenechte si „rozhodit“ celý imunitní systém. Orgány máte jen jedny a výměna, pokud je možná, určitě není jednoduchá. Zdraví je vždy přednější.