+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Červené tváře a nos upozorňují na vaši nemoc

Setkali už jste se s člověkem, který má v obličeji tváře a nos výrazně zbarvené do červena až do modra? Nejjednodušší je konstatovat něco o opileckém obličeji. A víte proč?

Při pití většího množství alkoholu jsou značně namáhaná játra, ta nejsou schopná čistit krev a v dalším kroku to odnese srdce a plíce. Nos je totiž projekční plátno srdce a na tvářích se projevují plíce. Kupodivu všechna onemocnění, která se takto projeví, nemusí nutně znamenat pití alkoholu. Úplně stejně se mohou prezentovat žloutenkové viry v játrech, pak je člověk celkově červenější. Žluté bělmo se ukáže, až když žloutenka propukne naplno a to také není pravidlem. Už jsem také diagnostikovala člověka několik let po slabé mrtvici s takovýmto zabarvením. Navíc se mu ještě točila hlava a nesměl na sluníčko. Tam se objevily i další viry jako cytomegalovirus, adenovirus a spousta bakterií. Dnes mu sluníčko vůbec nevadí a hlava už se dávno netočí. Díky plazmovému generátoru a přípravkům firmy Joalis, se podle jeho slov, cítí v sedmdesáti letech o deset let mladší. A to určitě stojí za to.

Také bych chtěla upozornit na dnes velmi sledovaný vysoký tlak. U většiny diagnostikovaných klientů nebyly v pořádku právě játra. Ta ovládají nervy a vazivo, které je v tepnách. Srdíčko pak musí pumpovat krev proti velkému odporu cév a to ho nadměrně namáhá. Nakonec dojde ke zvětšení srdečního svalu, arytmiím a poškození chlopní. Další spojitosti podle celostní medicíny bychom takhle mohli rozvádět do nekonečna. Nejdůležitější je, co začít detoxikovat nejdříve a co následně. To je důvod, proč stále říkám, že detoxikace není otázka jedné návštěvy našeho centra. I bez řezání do těla dokážeme s přístroji v našem centru hodně. Chce to jen trpělivost a slovo „chci“.