+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Zajímavé články

Zajímavé články o zdraví a zdravém životním stylu.

Zavodnění po použití CDS popř. MMS – Kůra z destilované vody

Kromě možného zavodnění je vždy přítomno i překyselení. Tělo stahuje vodu do míst, kde má aktuálně vyšší koncentraci škodlivin, než je zdrávo a vodu stahuje, aby škodliviny naředilo (překyselení může souviset i s parazity, ale mohou být i další příčiny).

BEMER – rozpohybujte svůj krevní oběh

Přátelé alternativní medicíny.

V tomto videu Vám chci přiblížit účinky přístroje BEMER. Video je bohužel v angličtině, ale už jenom shlédnutí samotných obrázků napoví – o co tady jde.

Rada čínského profesora…

Mějte doma injekční stříkačku nebo jehlu. Tímto zvláštním a netradičním způsobem můžete zachránit postižené mozkovou mrtvicí. Návod si přečtěte pozorně až do konce a pak jej pošlete dále. Nikdy totiž nevíte, komu ještě může pomoci a čí život na vás závisí.

Budete s biostravou zdraví?

V mnoha obchodech dnes můžeme najít výrobky s označením „BIO“. Jsou samozřejmě ve vyšší cenové hladině, někdy až několikanásobně vyšší, než „obyčejné“ potraviny. Ve své praxi jsem se setkala s lidmi, kteří se snaží takovouto stravou své zdraví usměrnit.

Parazité

Lékaři používají termín parazité pouze pro velké červy a motolice. V alternativní medicíně se však slovo parazit používá pro jakýkoli organismus, který se dostal do prostředí, kde ohrožuje původní organismus. To znamená, že za parazity v lidském těle považujeme: viry, bakterie, plísně i větší škrkavky a motolice.

parazité

 

Je důležitější zabít parazita, nebo zlepšit prostředí?

Je důležitější zabít parazita, nebo zlepšit prostředí?

parazité

Chudokrevnost

Pokud vznikne chudokrevnost z nedostatku železa, je vhodnou kombinací užívání potravních doplňků železo v dávkách většinou do 300 mg/den (v podobě organické soli – např. fumarát železnatý) a vitamín C (železo je základní složka hemoglobinu a vitamín C jej pomáhá lépe vstřebávat). Užívání extraktů třapatky (echinacea), nebo tamarišku podporuje mj. i tvorbu červených krvinek.

Jde to, anebo nejde?

Když se dívám kolem sebe, vidím dost lidí, kteří mají zdravotní problémy tak velké, že jejich bolest je vidět na první pohled. U dalších vidět není, ale to neznamená, že jsou v pořádku. Snad se jen nechtějí s ostatními předhánět, kdo je na tom hůř.

K udržení zdraví v zimě pomáhá teplo, ale i odborná detoxikace

Doufám, že jste vánoce prožili v pohodě a v kruhu svých blízkých. Tohle vždycky zabírá na všechny neduhy. Deprese odeznívají a bolesti mizí mávnutím proutku. Je to způsobeno vylučováním hormonů, které vyvolávají pocity štěstí a blokují cítění bolesti a depresí.

Co čekáte od příštího roku po zdravotní stránce

Když jsem přemýšlela o tématu pro dnešní článek, napadlo mě, že vlastně stávající rok končí. Vy určitě budete přemýšlet o svém zdraví a budoucnosti. Stejně jako každý podnik nebo projekt má svůj plánovaný postup, zdravotní stav je na tom stejně.

1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/