+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Nezabýváme se jen trávením

Alfou a omegou zdravého organismu je zdravé trávení. V našem centru se ale zabýváme i dalšími zdravotními poruchami. Vše je vždy jen o závažnosti onemocnění a trpělivosti klienta.

Např. osteoporóza, která je moderním strašákem společnosti se odstraňuje čištěním ledvin, jater, případně příštítných tělísek. Rozhodně to trvá delší dobu. Říkám „například“, protože ne každý případ je stejný. Většinou osteoporózou trpí ženy, dost často jsou náchylné k onemocnění močových cest, bolestí beder a kolen. Lékaři po nekonečných antibiotikách konstatují: „problémy s páteří, voda v kolenou, po čase artritida“ – a píchají obstřiky, nebo řežou. Nikdo se ale nezabývá organismem jako celkem. Když začnete přemýšlet včas, řešení se určitě najde a vůbec nemusíte skončit s obrovskými bolestmi a operovanými klouby, nebo neustálým polykáním různých tabletek.

Jedna moje klientka měla už jako batole zánět močových cest – pravděpodobně zánět v těle měla už její matka v těhotenství. Tělo batolete v tom případě zákeřné bakterie bralo jako svou součást a nevytvářelo si protilátky. Paní ke mně vlastně přišla s bolestmi beder a po druhé operaci páteře. Samozřejmě, že se jí ulevilo. Jen nestačilo jedno sezení u plazmového generátoru a vyčištění pouze ledvin. Za ty dlouhé roky bylo poškození organismu na více orgánech. Je to jako s automobilem. Jezdíte, jezdíte a musíte nejen dolívat benzín a olej, ale také se starat o brzdy, ventily, vzduchové filtry a další provozní části. Jinak to nepojede a budou svítit kontrolky na palubní desce. Můžete je přelepit černou izolepou a uvidíte, jak to dlouho vydrží (to děláme, když si nevšímáme bolestí), anebo zajdeme do servisu.

V dalším případu jsme řešili Sjörgenův syndrom. To je nemoc (autoimunitní onemocnění), která se projevuje jako chronický zánět s destrukcí žláz (slinné, slzné atd.) – lidově řečeno vysycháním sliznic, člověk ztrácí slzy a sliny, následně se přidají artritické bolesti a další problémy. Při měření po dvou letech se paní nezmenšila ani o centimetr a bolesti jsou jen velmi občasné (vzhledem k jejímu věku) a přípravky na zvlhčování sliznic nepoužívá vůbec.

Možná, že problémy budou mizet pomalu, ale určitě vydržte a bude se Vám žít lépe. A nezapomeňte zavolat na tel.: 606 828 402.