+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Baví Vás snášet bolest?

Mezi lidmi je hodně bolesti. Nejen fyzické, ale i té psychické. Myslím si však, že většinou se jí lidé vyhýbají tím, že si vezmou tabletky na bolest, nebo že se na ni snaží zapomenout. Dělat jiné věci a zapomenout na to, že tělo protestuje a chce na něco upozornit.

Co se ale vyřeší tím, že raději budete v práci o hodinu déle, nebo se budete na zahrádce dřít jako mezci. Ano tělo potřebuje pohyb, jen se to nesmí přehánět. Dost často to však nestačí a infekce a záněty se začnou projevovat. S přibývající dobou se problémy mohou vyřešit samovolně – bolesti ustanou. Dá si z Vás však někdo do souvislostí to, že kdysi pracoval v průvanu, zpotil se a odnesly to močové cesty. Teď ho bolí v bedrech, kolena, otékají mu nohy atd…

Zažili jsme u nás v centru hodně příběhů, kdy si lidé přímo nechtějí nechat pomoci. Např. mladá maminka, která trpěla na záněty gynekologického ústrojí, měla po porodu větší potíže se zhojením jizev, větší a déle trvající bolesti. A miminko – samý pupínek. U jiné maminky mělo miminko záněty očí. Ano, řeknete – to přejde. Ale proč trpět? A proč má trpět „to malé“ sotva přijde na svět?

Nebo lupénkové poškození kůže. Jasně, někdo Vám kdysi řekl, že je to nevyléčitelná choroba. Nejjednodušší je tomu uvěřit, protože pak už nemusíte dělat vůbec nic a jste „omluveni“, protože se to nedá léčit. Bohužel Vás asi zklamu – léčit ne, ale detoxikovat ano. Samozřejmě to nějakou dobu trvá, ale detoxikace skutečně dost pomáhá.

Nenechte si bolest přelézt přes hlavu, odevzdáte jí tak svou moc a budete skutečně bez–mocní a ne–mocní. Pokud se chcete poradit o svém problému, přijďte si ZDARMA popovídat ve středu dne 13. 9. 2017 mezi 10.00 a 16.00. V tento den máme u nás Den otevřených dveří a jsem Vám plně k dispozici. Ukáži Vám úplně jiný pohled na Váš zdravotní stav a možnosti alternativní medicíny a pak se sami rozhodnete o dalším postupu.