+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Zajímavé články

Zajímavé články o zdraví a zdravém životním stylu. Zástupný text pro první seznámení s obsahem zobrazené stránky...

Dá se rakovina vyléčit jednou bylinkou?

Nedávno se mi dostal do ruky další z reklamních článků nabízejících bylinku (superpotravinu), která Vás zaručeně uzdraví z rakoviny, cukrovky a dalších nemocí. Myslím, že hodně z Vás si už takový superprodukt v minulosti koupila. Nevěřím ovšem, že by Vás některé z těchto nemocí zbavila. Rakovina a jí podobné nemoci jsou celkem složité. Jak na pořízení nemoci, tak i na její vyléčení. Samozřejmě názory se různí a i rakovina má velké množství druhů, takže u každé je třeba postupovat jinak.

Baví Vás snášet bolest?

Mezi lidmi je hodně bolesti. Nejen fyzické, ale i té psychické. Myslím si však, že většinou se jí lidé vyhýbají tím, že si vezmou tabletky na bolest, nebo že se na ni snaží zapomenout. Dělat jiné věci a zapomenout na to, že tělo protestuje a chce na něco upozornit.

Dá se neplodnost řešit pomocí detoxikace?

Několikrát se mě klienti ptali, zda se dá i neplodnost řešit detoxikací organismu. Byly to většinou babičky a potencionální babičky. Když totiž vidíte, jak se Vaši blízcí trápí, i Vy se snažíte alespoň malinko pomoci, nebo poradit.

 

Nezabýváme se jen trávením

Alfou a omegou zdravého organismu je zdravé trávení. V našem centru se ale zabýváme i dalšími zdravotními poruchami. Vše je vždy jen o závažnosti onemocnění a trpělivosti klienta.

Vaši psychiku i zdraví ovlivňují patogeny. Vymeťte je!

Původem Vašich potíží je stres. Také jste tuhle větu od lékaře slyšeli? Několik mých klientů už ano. Co je to ale stres?

Zavodnění po použití CDS popř. MMS – Kůra z destilované vody

Kromě možného zavodnění je vždy přítomno i překyselení. Tělo stahuje vodu do míst, kde má aktuálně vyšší koncentraci škodlivin, než je zdrávo a vodu stahuje, aby škodliviny naředilo (překyselení může souviset i s parazity, ale mohou být i další příčiny).

BEMER – rozpohybujte svůj krevní oběh

Přátelé alternativní medicíny.

V tomto videu Vám chci přiblížit účinky přístroje BEMER. Video je bohužel v angličtině, ale už jenom shlédnutí samotných obrázků napoví – o co tady jde.

Rada čínského profesora…

Mějte doma injekční stříkačku nebo jehlu. Tímto zvláštním a netradičním způsobem můžete zachránit postižené mozkovou mrtvicí. Návod si přečtěte pozorně až do konce a pak jej pošlete dále. Nikdy totiž nevíte, komu ještě může pomoci a čí život na vás závisí.

Budete s biostravou zdraví?

V mnoha obchodech dnes můžeme najít výrobky s označením „BIO“. Jsou samozřejmě ve vyšší cenové hladině, někdy až několikanásobně vyšší, než „obyčejné“ potraviny. Ve své praxi jsem se setkala s lidmi, kteří se snaží takovouto stravou své zdraví usměrnit.

1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/