+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Karpální tunely, zamrzlé rameno a jiná dobrodružství

Také Vás v noci budí brnění a pálení v prstech? Mohlo by jít o tzv. syndrom karpálního tunelu.

Karpální tunely, zamrzlé rameno a jiná dobrodružství

Řešením akutní bolesti je ledování, proklepávání, procvičování, tedy techniky, které zlepší prokrvení a uleví tak od otoku. Jedná se však o první pomoc, nikoliv o dlouhodobé řešení potíží. V noci se navíc kvůli tomu ani nevyspíte. Pokud ruce navíc začínají tuhnout a ztrácet sílu a obratnost, je problém zralý na operační zákrok. A tady se můžeme zastavit.

Netvrdím, že mohu pomoci každému, ale u svých klientů jsem v průběhu terapie zjistila určitou bezmoc v řešení svých rodinných či pracovních záležitostí. Ruce jako by přestaly poslouchat. Zároveň i na zádech mezi lopatkami měli místo kolem páteře ztuhlé – zablokovanou srdeční oblast. Po terapii se uvolnily nejen ruce, ale i záda a lépe se klientům dýchalo.

Děláte vše pro druhé, ale myslíte také na sebe?

Ztuhlá ramena mohou upozorňovat na dnu – překyselení organismu. Při dně bolí a otéká především palec na noze. Soli v podobě krystalků se však mohou ukládat i do kolen, kotníků a ramen. Tělo nás takhle také upozorňuje nejen na potíže s ledvinami, ale i na další starosti, které přebíráme od druhých. Neustále se zabýváme druhými, vše děláme pro děti, partnery, rodiče a na sebe si ani nevzpomeneme, protože není čas. Jenže – všeho dočasu.

Tohle všechno se při kranioterapii může ukázat, následně zpracovat a uvolnit bolesti.

Samozřejmě důležitá je i detoxikace organismu. Člověk s čistějšími játry nebude tolik vznětlivý a stresovaný. S čistějšími ledvinami nebude tak citlivý k různým strachům, čistá slezina mu umožní lépe spát.

V 1. Zapper centru jsem schopna zjistit potíže Vašeho těla a trochu Vám zpříjemnit život. Neodkládejte objednání na někdy jindy, čas určitě pracuje proti Vám. Není na co čekat.