+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Po Vánocích? Oslabení jedinci!

Je po Vánocích, teploty se drží kolem nuly a většině lidí je docela zima. Mladší lidé a ti co mají kondici v pořádku se mohou zahřát pohybem, případně stačí teplé nápoje. Co však mají dělat oslabení jedinci? Pohyb je vždy důležitý. Alespoň malé cvičení – protahování. Můžete si k tomu otevřít okno a nadýchat se čerstvého vzduchu, klidně i několikrát za den. 

Po Vánocích? Oslabení jedinci!

Rozproudí se krev, rozpohybují střeva. Ta konečně potřebujeme nejen k trávení, ale i jako dceřiný orgán plic, k lepšímu dýchání. Zdánlivě to spolu nesouvisí, ale skutečně je to tak. Všimli jste si, že málo pohybliví lidé se zadýchávají? Nebo pokud si antibiotiky zničíme mikroflóru ve střevech, že také obtížně dýcháme?

Další záležitost je velký a rychlý pohyb. Můžete se u toho zpotit a pokud si nedáte pozor, rychle nastydnete. Takové opakované výkyvy se pak projeví na bolesti zad. Říkáme tomu ischias, houser, nebo vybočená ploténka. Jednoduché pojmenování, ale příčina je tady opravdu v oslabených vnitřních orgánech, hlavně ledvinách. Celkově totiž organismus zeslábne a zeslábne i držení páteře a následky cítíme dosti bolestivě.

Frekvenční přístroje, které používám k řešení takových potíží sice pomáhají, ale vždy je skutečně lepší prevence. Bolesti rovněž dobře odstraňuje kranioterapie. Ta se dokonce zaměřuje na skutečné příčiny takových stavů. Energeticky nabíjí organismus a klienti jsou regenerovaní, odpočatí a zbavení bolestí i psychických problémů. Jsem ráda, že mohu tuhle terapii nabízet i v jiných městech republiky a uspokojit stále vzrůstající poptávku po této nové úžasné službě. Rozšířím si tak i své zkušenosti, mohu porovnat větší množství rozdílných druhů bolestí, na které terapie zabírá a snáze pomoci více lidem s velmi odlišnými potížemi. Samozřejmě kladné ohlasy každého terapeuta velmi těší a nabíjí. Spokojení klienti = spokojený terapeut. To platí v každé době i v každém místě.

Budu ráda, když se o tom přijdete přesvědčit i vy. Zavolejte dříve, než vás bolest úplně ochromí. Není třeba zbytečně trpět.

Vaše Hana Bártová