+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Přichází slunečné dny

Každý si chce v téhle době užívat sluníčka. Chodíme na procházky, jezdíme na kole a pracujeme na zahrádkách. Ve stínu je ještě zima, ale na sluníčku se už začínáme potit. Stačí málo a můžeme cítit příznaky nachlazení, bolesti v krku, bolesti svalů, únavu, vyčerpání a horečku. Ne vždy je to jen obyčejná chřipka.

Přichází slunečné dny

Napadení organismu je pro viry po zimním období jednodušší. Určitě jsme přes zimu neměli tolik vitamínů jako v létě. Nebylo ani tolik sluníčka, aby nám pomohlo vyrobit dostatek vitamínu D. Zkrátka, přece jen je třeba dávat pozor.

Při oslabeném organismu nás snadněji napadají herpes viry, viry mononukleózy a cytomegaloviry. Začíná to opary na rtech, další příznaky jsou bolesti v krku, špatné polykání, ale můžete zaznamenat i zánět jater či střev s kolikovými průjmy. Většinou nechybí ani horečky. Už dlouhodobě zvýšená teplota značí virové napadení. U jedné klientky jsem viděla do modra zbarvený ekzém na uších, stále červené tváře a také se jí točila hlava. Nemohla být na sluníčku ani kratší dobu bez pokrývky hlavy. Tohle všechno způsobil cytomegalovirus. A dnes? Všechny příznaky po detoxikaci zmizely a ona si sluníčka užívá v maximální míře.

Virové onemocnění se u lékaře léčí špatně. Většinou se patogeny zapouzdří, nebo vytvoří ložiska a s těmi si naše imunita neporadí. Časem se jakoby vyléčíme, ale v případě opětovného oslabení těla se viry znovu aktivují a mi onemocníme zase. A není to jen chřipka.

Dávejte tedy na sebe pozor a v případě pociťovaných příznaků navštivte lékaře. Pokud nebudete spokojeni, jsem tu s detoxikací pro Vás. Ať se Vám zbytečně imunita neoslabuje a nespustí další potíže. Pro Vás, kteří máte raději přírodní cestu za zdravím, raději volejte hned a neztrácejte čas.

Vaše Hana Bártová