+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Přehnaná ochrana a ROVNOVÁHA

Už nějakou dobu zažíváme počasí s extrémními výkyvy teplot a dešťů. Proti dešti se chráníme deštníkem, proti sluníčku opalovacími krémy. Nejlépe s ochranným UV faktorem alespoň 30 a více. 

Přehnaná ochrana a ROVNOVÁHA

Uvědomujeme si ale, že pod takovou vrstvou nebude tělo schopno vyrobit vlastní vitamín D? Ten je pro nás důležitý při ukládání vápníku do kostí a jejich následné pevnosti.

Další extrém je nutnost pití 3 a více litrů vody. Ne každý je vůbec schopen vypít více jak 2 litry vody. Navíc je třeba  pamatovat na to, že více vody vyplavuje více vitamínů a minerálů a pak je třeba je doplnit.

A největším problémem dnešní doby je extrémní likvidace patogenů při uklízení. Televizní reklamy propagují až neskutečně účinné produkty na desinfekci domácího prostředí. Jak se potom ale má naše tělo naučit rozlišit dobré od špatného. Imunita

vzniká od narození miminka. Proto jsou výkyvy teplot u dětí celkem časté. Tělo rychle zareaguje na přítomnost nepřátelských bakterií nebo virů a teplota prudce stoupne. Za několik hodin bývá vše zase v pořádku. Dejte tedy pozor i při okamžitém srážení teploty.

Nechci tady psát o tom, že nemáte uklízet, nepoužívat ochranné prostředky, anebo nedodržovat pitný režim. Chtěla jsem jen poukázat na to, že je důležité se zamýšlet nad tím, co děláme. Ne, jen slepě poslouchat přicházející informace.

V Zapper centru používám na likvidaci patogenů plazmový generátor. Nastavením určitých frekvencí ničíme jen některé bakterie a je otázka, zda se zničí úplně všechny. Je totiž důležité vytvořit ROVNOVÁHU. Pak budou i nechtěné bakterie v minimálním množství v organismu prospěšné. Hodně druhů živých organismů je lepší, než několik a ve velkém množství.

I kranioterapie pomáhá při získání rovnováhy. Jakákoli bolest upozorňuje na to, že se zdravotní stav nevyvíjí správně. I po mnoha letech bolestí je možné postupně tělo zharmonizovat. Přijďte se tedy poradit a nechte si pomoci od Vašich potíží. Není nutné věřit, ale je nutné dovolit změnu, a to se spolu pokusíme udělat. Sami poznáte, že se Vám uleví.