+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Lékařů ubývá

V době, kdy náš národ stárne a přibývá nemocí, potřebujeme stále častěji pomoc lékařů. Spoléháme se na to, že nám pomohou a zbaví nás bolestí. Od svých klientů pak slýchám, kolik času takhle stráví v čekárnách na vyšetření. Kolik těch vyšetření absolvují a jak funguje rozdílný pohled lékařů specialistů. Většinou si každý hledí svého oboru a jednotlivé diagnostiky s řešením problémů na sebe úplně nenavazují. Neberou v potaz celostní pohled na organismus. Málokterý lékař má vůbec čas člověka takto posoudit, už jen z důvodu přeplněných čekáren.

Lékařů ubývá

Jak píši ve svých článcích, v zapper centru se zabývám CELOSTNÍM pohledem na člověka jako takového. Posuzuji zdravotní potíže a bolesti částí těla v souvislostech se stavem vnitřních orgánů. Podle čínské medicíny – orgánového pentagramu a systému energetických drah, tzv. meridiánů, jsem schopná určit, kde mají bolesti svůj počátek.

Dalším bonusem pro mé klienty je to, že mým úkolem není jen stanovit původ problémů, ale provést i určitou terapii, tak aby klient odcházel s minimálními bolestmi, či bez nich. Mám zkušenosti, že zlikvidovat bakteriální zátěže v těle umožní srůsty nehojících se ran a zlomenin, zacelení bércových vředů, zlepšení diabetických hnisavých končetin. Další bakteriální zátěže způsobují dlouhotrvající kašle, parodontózu, záněty nosních dutin, nebo močových cest.

Nesmíme zapomínat ani na viry. Ty ovlivňují imunitu, která pak špatně reaguje na další patogeny a oslabuje organismus celkově. Jen žloutenkové viry měřím hodně často. Žloutenka pak bývá skrytá – chronická. Vůbec si jí nemusíme všimnout. Jen se nám bude tvořit víc žlučových kamenů. To následně ovlivní slinivku. Nejprve budeme jen nafouklí, pak můžou přijít průjmy, zácpy, točení hlavy, cukrovka a kdoví co ještě. Určitě nevíte, že točení hlavy může souviset i se slinivkou. A při tom kolečku od lékaře k lékaři, řekl Vám někdo tyhle souvislosti? Že to ale není zadarmo? To není, ale ani léky na recept nejsou vždy zadarmo. Alespoň Vám to ušetří čas a někdy i nepříjemné rozhovory.

 

Přeji Vám hezké a slunečné dny

Hana Bártová