+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Zajímavé články

Zajímavé články o zdraví a zdravém životním stylu.

Novinky v Zapper centru – Kyslíková terapie / Emu olej

Před několika týdny jsem měla možnost pořídit do svého detoxikačního centra další přístroj. Jedná se o kyslíkovou terapii, kdy klient vdechuje téměř 90% kyslík. Tím se značně prokrví nejen mozek, ale i celý organismus.

Co může signalizovat zácpa?

Zácpa – většinou se o ní nemluví. Kupodivu je to ale velmi časté onemocnění dnešního člověka. A co ji může způsobit? Jednoduše by se dalo říct, že překyselení organismu. K tomu se přidají bakterie nebo paraziti a pak už se rozjede kolo problémů.

 

Nejen děti v ohrožení špatným trávením

V jednom z minulých článků jsem psala o refluxu a jeho následcích. Tohle téma je tak rozsáhlé, že se k němu vracím i dnes.

Překyselení žaludku může způsobit dýchací potíže i bolesti v krku

Překyselený žaludek – odborným termínem – reflux, vzniká tak, že žaludeční šťávy se ze žaludku dostávají zpět do jícnu a způsobují tam pálivý pocit a nepříjemnou pachuť v ústech. Člověk může mít i další příznaky, jako říhání, nevolnosti, nechutenství, škytání. Když se potíže ještě víc rozšíří, dostaví se chrapot, hlasité dýchání, kašel, astma, u dětí i ušní infekce a zvracení.

Detoxikovat lze tělo v každém věku

Před nedávnem se mě lidé ptali, jestli je frekvenční terapie omezená věkem klienta. S radostí mohu říci, že není. Terapie už pomohla týden starému miminku i 95letému pánovi. Samozřejmě vše se musí přizpůsobit danému jedinci. Malé dítě nemůže vydržet delší dobu na jednom místě, takže se ho snažíme zabavit a udělat mu sezení příjemnější. Starší člověk zase snáze usíná, a tak je třeba mu vytvořit pohodlí.

Orgány v těle jako plovoucí závěs

Každý z nás se v životě setkal s nějakou bolestí. V mládí se tohle snadno vyřeší nějakou tabletkou, či obkladem. Tady se ještě nezabýváme příčinami ani souvislostmi. Je třeba jít vydělávat peníze, protože nikdo Vám nebude se splátkami čekat. Také děti neustále něco potřebují. Zároveň nemáme čas přemýšlet o tom, co jíme a kdy to jíme. Všechno je také o čase.

Červené tváře a nos upozorňují na vaši nemoc

Setkali už jste se s člověkem, který má v obličeji tváře a nos výrazně zbarvené do červena až do modra? Nejjednodušší je konstatovat něco o opileckém obličeji. A víte proč?

Kvasinkové infekce

Tenhle termín vypadá jako banální věc. Málokdo se nad ním pozastaví. Kvasinky a houby jsou totiž běžnou součástí našeho organismu a běžně je vůbec nevnímáme. Jenže při pozorném sledování těla spoustu lidí zjistí, že se necítí úplně dobře.

Odstranění nemocného orgánu nevyřeší příčiny nemoci

Dnes se s Vámi podělím o zkušenosti s diagnostikou klientů, kterým byl odstraněn určitý orgán z těla. Mandle, ženské orgány, žlučník, štítná žláza, dokonce více orgánů během několika let. Za mnou pak klienti přijdou s tím, že jim neustále není dobře. Proč?

Zkušenosti klientů

Četli už jste zkušenosti našich klientů sepsané na www stránkách zapper centra? Ne?! Určitě byste se měli podívat na www.1zapper.cz. Je možné, že tam najdete příběhy lidí, kteří měli obdobné potíže jako Vy. O některé příběhy se s Vámi podělím. Samozřejmě bez uvedení jmen, protože je pro mě velmi důležité zachovávat soukromí jednotlivce.

1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/