+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Co může signalizovat zácpa?

Zácpa – většinou se o ní nemluví. Kupodivu je to ale velmi časté onemocnění dnešního člověka. A co ji může způsobit? Jednoduše by se dalo říct, že překyselení organismu. K tomu se přidají bakterie nebo paraziti a pak už se rozjede kolo problémů.

 

V organismu bude chybět železo – červené krvinky nebudou moci přenést dostatek kyslíku, budete unaveni. Protože nebudete mít dost energie, tak se nebudete tolik hýbat. Dostatečně se Vám neprokrví tkáně a kloubní pouzdra, dostaví se únava, začnou bolet klouby, lékaři diagnostikují artrózu, vysoký tlak, vysoký cholesterol a dostanete spoustu tabletek. Jenže díky nim bude Vaše tělo ještě kyselejší.

Také Vám určitě budou chybět vitamíny řady B a kyselina listová. Ty potřebuje tělo pro fungování jater a nervů. Játra bez nich nemají svou detoxikační schopnost a tělo se zase víc okyselí. Nervům se potom poškozuje obal. Spouští se nekontrolovatelné elektrické přenosy. Diagnostikovat se tady dají nemoci jako Alzheimer, Parkinson, roztroušená skleróza a další. Podobných diagnostik je celá řada a prostor tohoto článku není pro ně dostatečně velký.

Nechci Vám však zde ukazovat jen potíže, pojďme se podívat na prevenci a řešení takových potíží ještě než se rozběhnou. Všechno vlastně začíná s tím, co si vkládáme do úst. Nebudu mluvit o zamořeném prostředí a zničených potravinách, kde nejsou žádné vitamíny. Měly byste si ale dávat pozor na hotová jídla z plastových obalů, konzervanty, zahušťovadla a podobně. Také jídla z fastfoodů nejsou nejvhodnější. A samotné maso – dnes se ho jí obrovské množství, jeho bílkovinné usazeniny pak ucpávají stěny žlučovodů a cholesterol pak nemůže odcházet do střeva a zpracovávat tuky. Rozhodně zdravější je zelenina, ovoce a obiloviny.

Když už ale výše zmíněné potíže máte, je dobré svému tělu pomoci a podstoupit detoxikaci. Díky vybavení v mém centru dokážu zjistit původ Vašeho trápení a najít pro Vás řešení. Vy si jen musíte najít čas a chuť se sebou něco udělat.

Nabízím Vám cestu, která je bezbolestná a celkem jednoduchá. Při troše trpělivosti se Vám může hodně ulevit.