+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Zajímavé články

Zajímavé články o zdraví a zdravém životním stylu.

Co může způsobit vleklý zánět močových cest

Většina z nás již ve svém životě zažila zánět močových cest. Někdy to bolí tak, že si člověk nemůže ani sednout, jindy zánět proběhne bez příznaků. Někdy příčinu bolesti nehledáme právě v zánětu močových cest, to nás může bolet v bedrech, v kolenou, v kotnících. 

Dětská »bebíčka« hojí bezbolestně: Ve FN Brno mají nový přístroj pro léčbu úrazů

Vydatného pomocníka při léčbě dětských onemocnění a úrazů získala Dětská nemocnice FN Brno. Speciální přístroj Bemer Pro-set podle totiž lékařů výrazně pomáhá při hojení ran, zánětů, hematomů a otoků. Tlumí zároveň bolest a posiluje imunitu.

Dá se rakovina vyléčit jednou bylinkou?

Nedávno se mi dostal do ruky další z reklamních článků nabízejících bylinku (superpotravinu), která Vás zaručeně uzdraví z rakoviny, cukrovky a dalších nemocí. Myslím, že hodně z Vás si už takový superprodukt v minulosti koupila. Nevěřím ovšem, že by Vás některé z těchto nemocí zbavila. Rakovina a jí podobné nemoci jsou celkem složité. Jak na pořízení nemoci, tak i na její vyléčení. Samozřejmě názory se různí a i rakovina má velké množství druhů, takže u každé je třeba postupovat jinak.

Baví Vás snášet bolest?

Mezi lidmi je hodně bolesti. Nejen fyzické, ale i té psychické. Myslím si však, že většinou se jí lidé vyhýbají tím, že si vezmou tabletky na bolest, nebo že se na ni snaží zapomenout. Dělat jiné věci a zapomenout na to, že tělo protestuje a chce na něco upozornit.

Dá se neplodnost řešit pomocí detoxikace?

Několikrát se mě klienti ptali, zda se dá i neplodnost řešit detoxikací organismu. Byly to většinou babičky a potencionální babičky. Když totiž vidíte, jak se Vaši blízcí trápí, i Vy se snažíte alespoň malinko pomoci, nebo poradit.

 

Nezabýváme se jen trávením

Alfou a omegou zdravého organismu je zdravé trávení. V našem centru se ale zabýváme i dalšími zdravotními poruchami. Vše je vždy jen o závažnosti onemocnění a trpělivosti klienta.

Vaši psychiku i zdraví ovlivňují patogeny. Vymeťte je!

Původem Vašich potíží je stres. Také jste tuhle větu od lékaře slyšeli? Několik mých klientů už ano. Co je to ale stres?

Zavodnění po použití CDS popř. MMS – Kůra z destilované vody

Kromě možného zavodnění je vždy přítomno i překyselení. Tělo stahuje vodu do míst, kde má aktuálně vyšší koncentraci škodlivin, než je zdrávo a vodu stahuje, aby škodliviny naředilo (překyselení může souviset i s parazity, ale mohou být i další příčiny).

BEMER – rozpohybujte svůj krevní oběh

Přátelé alternativní medicíny.

V tomto videu Vám chci přiblížit účinky přístroje BEMER. Video je bohužel v angličtině, ale už jenom shlédnutí samotných obrázků napoví – o co tady jde.

1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/