+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Bolesti neznámého původu

Také se Vám v těle ozývá tlak, píchání, křeče? Špatně spíte, budíte se a jste stále unavenější? Prožíváte z bolestí stres a nevíte jak z toho ven? To je právě nejvyšší čas, začít se zajímat o frekvenční metody řešení svých zdravotních potíží.

Bolesti neznámého původu

Právě frekvenční metody mohou na rozdíl od lékařských zobrazovacích metod lépe nastínit situaci v organismu. Fungují na principu porovnávání vibrací. Počítačový program porovná vibrace, které vysílá Vaše tělo s vibracemi různých patogenů a nemocí, které jsou obsaženy v jeho programu. Některé jsou podobné více, jiné méně. To například na rentgenu vidět není. Terapeut potom zhodnotí, co je nejpravděpodobnější příčina potíží. K tomu samozřejmě potřebuje znát nejen fungování počítačového programu, ale celého lidského těla. Proto se toto bere jako celostní medicínská péče o tělo.

Já Vám mohu nabídnout znalosti z oblasti akupresury, energetických meridiánů, fungování těla podle čínského pentagramu, působení preparátů firmy Joalis, působení frekvenčního generátoru na lidské zdraví, tělových svící a v neposlední řadě působení kranioterapie.

Za šest let, které jsem plně věnovala své praxi, jsem získala spoustu zkušeností o všech možných souvislostech a dokáži pomoci u velkého spektra potíží. Ne každý klient chce o svém zdravotním stavu hovořit veřejně v mediích, a tak na mých stránkách www.1zapper.cz nenajdete tolik detailních referencí, ale chodí mi například v SMS zprávách.

Je tedy jen na Vás, jak toho využijete. Rozhodně to stojí za Vaši návštěvu v zapper centru. Budu se na Vás těšit.

Vaše Hana Bártová, tel. 606 828 402