+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Borelie – to už tu dlouho nebylo

Měli jste někdy přisáté klíště? Snad každý člověk se s tímto nezvaným hostem potkal. Zůstal po něm červený flek, nebo namodralá končetina. Ale i když viditelné stopy nevznikly, neznamená to, že člověk není nakažený boreliózou.

Borelie – to už tu dlouho nebylo

Logické řešení je zajít k lékaři na testy. Ty se dělají z krevních vzorků na protilátky. Ovšem může se stát, že tělo si z nějakého důvodu protilátky netvoří a přesto napadené je. V takovém případě může dojít k závažným problémům. Nejprve budou příznaky vypadat jen jako viróza, pak nastoupí bolesti svalů, kloubů, únava. Později dojde k napadení periferních nervů, pálení kůže, trnutí, nebo necitlivosti. Antibiotika bývají dost často neúčinná a jiná léčba je hlavně v pozdějším stádiu dost problematická.

Chci Vás tedy upozornit na naše Zapper centrum, kde díky frekvenčnímu generátoru dokáži tyto bakterie – spirochety i další patogeny v lidském organismu zlikvidovat. Použití dalších preparátů a terapií zajistí i dlouhodobou a celkem rychlou pomoc. Toto řešení se dá použít i v chronickém stadiu nemoci. Můžeme tím pomoci nejen od bolestí, ale nastartovat celý léčebný proces, protože ukážeme imunitnímu systému, kde je problém.

Klíšťata nepřenáší jen boreliózu, ale spoustu dalších nemocí, jako je klíšťová encefalitida, ehrlichióza, babezióza, či bartonelóza. Navíc kolem sebe máme spoustu komárů, kteří mohou člověka nakazit malárií. Budete se asi divit, ale ano, i u nás se můžete nakazit malárií. Nemá tak silné projevy, ale i tak Vás může poslat do postele.

Takže: pokud zjistíte, že máte některý symptom, nebo bolest, neváhejte volat 606 828 402, nebo se podívejte na www.1zapper.cz.

Vaše Hana Bártová, tel. 606 828 402