+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Motáte se v začarovaném kruhu emocí a nemocí?

V určitém období života se člověk dostane do fáze, kdy nevidí východisko ze životní situace v oblasti vztahů, práce nebo zdraví. Možná zažívá strach o druhé, nebo ztrátu někoho. Pokud taková situace trvá dlouho, psychika přestane zvládat i sebemenší rozhodnutí a kupí se nedokončené úkoly. Pak se může dopracovat až k těžké nemoci.

Motáte se v začarovaném kruhu emocí a nemocí?

Záleží na tom, jaká emoce v člověku převládá. Například vztek bude ovlivňovat játra, strach ledviny, neláska slezinu a slinivku. V těle se budou množit nežádoucí patogeny a ovlivňovat nejen trávení, hormonální systém a následně chování samotného člověka. Je skutečně třeba začít se věnovat svému tělu a neodkládat to na jindy.

Jako nápomocnou ruku Vám nabízím řešení nejen z oblasti detoxikační medicíny a oblasti zdraví, ale také emoční odblokování a energetickou pomoc. Je to celostní energetická terapie, jejímž cílem je podpořitklientův organismus, aby se pak sám začal obnovovat a uzdravovat. Lidské tělo má ohromnou schopnost samouzdravování. Jen je třeba vědět, jak na něj působit a jak spolupracovat s uzdravujícími silami.

Přímo tato terapie se dá použít při poúrazových stavech, zvýšení výkonu sportovců, chronických potížích, jako hluboká relaxace. U těch, kterým doposud nic nepomohlo, také, jen to možná trvá trochu déle. Ošetření je dobré podstoupit i pro ty, kteří se soustředí na svůj osobní rozvoj. Dá se tak pracovat s maminkami, které mají děti s nějakými zdravotními poruchami. Například alergie dítěte může být způsobena velkou starostlivostí matky. Kraniosakrální terapie pomáhá i zde.

Není to jen o tom doplňovat vitamíny a minerály, správně jíst a hýbat se. Emoční a psychický stav klienta velmi ovlivňuje vše. Proto se zde, ve svých článcích postupně dostávám do jemnějších vrstev člověka. Jak zjišťuji, kde funguje fyzická detoxikace a kde ne, musím jít s terapií hlouběji.

V minulém článku jste četli reference klientů. Těch je samozřejmě více, ale není mým záměrem je neustále uvádět.

Není nad vlastní zkušenost. Proto můžete kdykoli zavolat a objednat se, abyste zjistili, co se s Vaším tělem může stát.

Vaše Hana Bártová, tel. 606 828 402