+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Novinky v Zapper centru – Kyslíková terapie / Emu olej

Před několika týdny jsem měla možnost pořídit do svého detoxikačního centra další přístroj. Jedná se o kyslíkovou terapii, kdy klient vdechuje téměř 90% kyslík. Tím se značně prokrví nejen mozek, ale i celý organismus.

Terapie je vhodná při bolestech hlavy, při dýchacích potížích a pro celkovou regeneraci. Jde o certifikovaný lékařský přístroj, který klienti mohou používat i 24 hodin denně. Mimochodem – je úplně úžasný pro regeneraci po alkoholových dýcháncích, ale to není účelem našeho centra. V kombinaci s přístrojem na rozšíření mikrocévek se účinnost obou ještě zvyšuje.

Emu olej jen u nás

Dále bych Vás chtěla upozornit na ohlasy klientů, kteří používali emu olej například při ozařování. Bolesti, které normálně tyto lékařské zákroky provázejí, byly minimální a nastupovaly až po výrazně delší době, než u pacientů, kteří emu olej nepoužívali. Také se velmi dobře hojila kůže. Protože jsem distributor pro Českou republiku, dostanete originální výrobky z Emu hnědého (pštros australský) pouze u mě tedy na www.emuoil.cz, případně v kanceláři centra. Je dobré s použitím začít ještě několik dní před ozařováním, takže si ho případně objednejte včas, protože pokud Vás tato nepříjemnost čeká, tak ať zbytečně netrpíte. Velkým přínosem těchto produktů je jejich přínos při kožních problémech a samozřejmě máme k dispozici i jeho mentolovou variantu pro odstranění bolestí kloubů nebo svědění štípanců. Účinky jsou také ověřené.

Originální dárky pro blízké

A protože se rok zase nachýlil ke svému konci a vánoce jsou na dohled, nezapomeňte pro své blízké zakoupit dárkové certifikáty, které nejen potěší jako dárek, ale rovněž umožní zlepšit zdraví těm, které máte rádi. Cenu, resp. částku kolik jim chcete věnovat, si můžete určit dle vlastního uvážení. Objednat dárkový certifikát můžete přes email nebo telefonicky, zaplatit můžete přes účet (dárkový certifikát Vám zašlu poštou) nebo hotově u mne v centru a certifikát si odnést osobně – vyberte si a udělejte radost lidem kolem Vás.

Sama zastávám názor, že je třeba nejen zjistit příčinu Vašich potíží, ale také podat účinnou pomoc nebo terapii. Proto se především zaměřuji na postupnou detoxikaci organismu a odstranění bolestí je jako bonus. Nicméně například použití tělových svící má při snižování bolestí také svůj význam. Klienti zaznamenali zlepšení u akutních neduhů i u několik let starých úrazů.

Využijte tedy možnou kombinaci nabízených terapií a nechte si pomoci. Ráda Vás ve svém centru uvítám.