+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Vaši psychiku i zdraví ovlivňují patogeny. Vymeťte je!

Původem Vašich potíží je stres. Také jste tuhle větu od lékaře slyšeli? Několik mých klientů už ano. Co je to ale stres?

Co je vlastně ten stres?

V dnešní společnosti je to jako zaklínadlo. Když si s něčím nevíte rady, máte stres. Máte neshody v zaměstnání, je to stres. Dlužíte bance, je to stres. No to jsme ale ve stresu všichni. A jak z toho? Uvědomte si, že stres je vlastně jen objem nesplněných úkolů, nezaplacených účtů, nebo zástupné slovo, když nevím co, nebo nemůžu s něčím něco udělat a nechci vypadat „blbě“.

Desítky tablet nic neřeší

V našem zdravotnictví to funguje podobně. Pacienta bolí klouby, má křečové žíly, zácpu, vysoký tlak, vysoký cholesterol, nefungující trávení. Vzhledem k tomu, že naši lékaři mají každý svoji specializaci a nikdy neřeší tělo a jeho problémy jako celek, dostane pacient od každého lékaře jiné tablety a tím je celostní medicína zcela potlačena. To je ale velký problém. Pacient trpí dál. Každé další tabletky způsobí problémy na jiné části organismu. Samozřejmě, že ty problémy si pacient málokdy spojí dohromady, protože tělo na ně reaguje postupně v průběhu, několika měsíců i let. Když si pak stále stěžuje, je pokládán za hypochondra a stav se řeší psychofarmaky.

Pomůže odkyselení

I moje přístroje ukazují velké rozdíly v měření klienta ve stresu a klienta spokojeného. Neporadím Vám v tomto článku jak vyřešit Váš stres, ale mohu Vám prozradit, že stres se dá omezit, či odstranit pomocí detoxikace. Je to vlastně zase jen odkyselení organismu (prostředí se stane pro patogeny nepříznivým), odstranění parazitů, bakterií, virů a plísní z těla. Všechny tyhle potvůrky totiž vylučují toxiny, které si s naší psychikou dokáží opravdu hodně pohrát. Můžou vyvolat agresi, nespavost, nervozitu, strachy a další fobie.

Musíte přijít včas

Budete tedy nadále polykat tablety na psychiku, když máte potíže s trávením a čekat až Vám lékaři diagnostikují rakovinu, cukrovku, nebo Parkinsona? Detoxikace takové stavy dokáže zvrátit, či alespoň hodně oddálit a zpomalit. Musíte ale přijít včas a hlavně chtít něco udělat. Nebudu Vám nutit drastické diety, nebudu do Vás píchat ani řezat, pokusíme se spolu najít řešení pro Vás vyhovující a snad i příjemné.

Zamyslete se, jak se cítíte a jestli není nejvyšší čas přijít a začít s detoxikací.