+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Zavodnění po použití CDS popř. MMS – Kůra z destilované vody

Kromě možného zavodnění je vždy přítomno i překyselení. Tělo stahuje vodu do míst, kde má aktuálně vyšší koncentraci škodlivin, než je zdrávo a vodu stahuje, aby škodliviny naředilo (překyselení může souviset i s parazity, ale mohou být i další příčiny).

U někoho se dlouhodobý nedostatek vody při očistách a léčení pak projeví tak, že se tvoří zácpy. Je to zvýšenou potřebou vody organizmu na očistné procesy a potřebu vyplavovat jedy. U někoho, kdo má dlouhodobě vody dostatek se naopak mohou projevit čistící průjmy.

Při zavodnění a otocích je velmi účinná pitná kůra z destilované vody (popis samostatně).  Člověk vypije 1 litr a vyčurá dva litry. Jak se při užívání CDSky uvolňují toxiny, v některých místech vzniká vysoká koncentrace toxinů a tělo je na těch místech ředí a vznikají otoky.

Pokud kůra příliš nezabere – jak nám bylo sděleno, může se jednat o špatnou funkci lymfatického systému, kterou způsobují vlasovci v těle. V takovém případě je třeba udělat odčervovací kůru proti vlasovcům bud zapperováním, nebo antihelmintiky, nebo obojím současně.

Kůra z destilované vody

Je založena na bázi osmotického tlaku. Je třeba pořídit cca 3l destilované vody na každý den (z lékárny, nebo vyrobit). Dodržuje se 2 – max 5 dnů – ne déle, tělo by přišlo o důležité minerály. Každý den vypít 7-8x 4dcl vody přesně po 2 hodinách + normální pitný režim. I přes velkou spotřebu vody, bude mít tělo žízeň. Po absolvování kůry by měla být vyčištěna plet i celý organismus. Tato čistá voda jde přímo do kloubů a nejprve s sebou bere toxiny a nečistoty.