+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Detoxikovat lze tělo v každém věku

Před nedávnem se mě lidé ptali, jestli je frekvenční terapie omezená věkem klienta. S radostí mohu říci, že není. Terapie už pomohla týden starému miminku i 95letému pánovi. Samozřejmě vše se musí přizpůsobit danému jedinci. Malé dítě nemůže vydržet delší dobu na jednom místě, takže se ho snažíme zabavit a udělat mu sezení příjemnější. Starší člověk zase snáze usíná, a tak je třeba mu vytvořit pohodlí.

Také je hodně rozdílná diagnóza. Malé děti trpí nechutenstvím, alergiemi, astmatem, či ekzémy. Většina diagnóz pak začíná u špatného trávicího traktu a napadení viry, bakteriemi i parazity. V dětském kolektivu se snadno přenese jakákoli nákaza a šíří se jako lavina. Oslabené dítě se těžko ubrání nemoci, léky nezabírají a pak se z toho alergie a astma snadno vyvinou.

Starší lidé mají oproti tomu za celý život ve svém těle nasbíráno spoustu toxických materiálů. Uložené soli v kloubech a přemnožené bakterie – to pociťují jako artritidu, různé bolesti kloubů, svalů a šlach. Špatné trávení, zácpy a průjmy, to jsou poničené sliznice a nefunkční vylučování žluči a slinivkových enzymů. To vše je působení různých mikroorganismů v těle. Víte, že obyčejný reflux (trávicí šťávy se vrací zpět do jícnu) může být původcem bolestí v krku a dýchacích potíží? Tabletky na lepší trávení na chvíli uleví, ale déle trvající potíže je třeba řešit odstraněním návštěvníků trávicího traktu.

Vysoký krevní tlak a potíže se žílami či srdcem jsou také častými problémy mých klientů. A cholesterol? Proč ho vlastně tělo vyrábí ve větším množství? Přece aby předešlo poškození křehkých cév, plát tohohle tuku cévu zpevní. Co když ale jako cholesterol vypadají nakladená vajíčka parazitů. Je jich více druhů, co se takhle rozmnožují a nejsou zrovna vzácní. Když potom snížíte cholesterol, může dojít k problémům, protože vajíčka nezmizí a křehké cévy odhalí svoje stěny.

Nechci tvrdit, že frekvenční terapie je všemocný zázrak. Každá věc musí mít své hranice. Její využití nám však umožní podívat se na zdraví těla z úplně jiného úhlu, než nám nabízí lékařská věda a kombinací obou můžeme být zdravější, krásnější, pohyblivější…..

Zavolejte na tel. 606 828 402 a spolu se podíváme na Váš problém z pohledu frekvenční diagnostiky a terapie.