+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Co čekáte od příštího roku po zdravotní stránce

Když jsem přemýšlela o tématu pro dnešní článek, napadlo mě, že vlastně stávající rok končí. Vy určitě budete přemýšlet o svém zdraví a budoucnosti. Stejně jako každý podnik nebo projekt má svůj plánovaný postup, zdravotní stav je na tom stejně.

Spoustu z Vás ohrožují jarní a letní alergie, nachlazení, možné záněty a mnoho dalších nepříjemností opakujících se každý rok. V tom případě byste měli s detoxikací začít nejlépe v zimě. A to je právě nyní.

Vyčištěním těla můžete docela dobře výše uvedené ohrožení minimálně zmírnit, možná i odstranit. Klienti mi hlásí taková zlepšení. Jen potřebujeme dostatek času na detoxikaci a potom aby příroda rozkvetla ☺a zdravotní stav se dal porovnat s minulostí. Ten kdo si dává do nového roku nějaká předsevzetí, může tam zahrnout i péči o své zdraví. Nenechávejte své nemoci až na jaro, pak už se dají ovlivnit jen chemicky. Ostatně nemoc je přenechání své moci někomu, nebo něčemu jinému.

Co se týče alergií na jídlo, ty se vyskytují během celého roku. O vánocích ovšem trávení dostává zabrat. Schválně – kolik z Vás se ubrání alkoholu, krásně vonící kachně, řízečkům, tataráku, bifteku, majonéze a vánočnímu cukroví? Musí mít velmi silnou motivaci, anebo dost silné nevolnosti. O nabírání kil asi nebudeme mluvit vůbec – raději.

Takže, buďte na sebe opatrní. Vánoce a Silvestr si užijte v klidu a bez nepříjemností. Potom si udělejte seznam zdravotních problémů, které Vás trápí, a po Novém roce se přijďte poradit, jak započít s detoxikací a postupovat podle plánu. Tedy ne podle okamžité reklamní nabídky nakupovat nesmyslné množství preparátů na potíže, které možná ani nemáte. Neváhejte moc dlouho, ať stihnete jaro jako zdravější člověk. A ti, kteří už dopředu vědí, že vánoce nebudou jen tak, mám pro ně úžasnou jaterní tinkturu na akutní trávicí potíže.

Jinak Vám všem přeji do nového roku to nejlepší zdraví, hromadu štěstí a spokojený každý další den.