+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Dá se neplodnost řešit pomocí detoxikace?

Několikrát se mě klienti ptali, zda se dá i neplodnost řešit detoxikací organismu. Byly to většinou babičky a potencionální babičky. Když totiž vidíte, jak se Vaši blízcí trápí, i Vy se snažíte alespoň malinko pomoci, nebo poradit.

 

A odpověď– určitě záleží na tom, kde v těle se nachází ona překážka. Jestli je u muže, či u ženy, nebo ve spojení právě těchto dvou bytostí.

Rozdílně se řeší psychické překážky a jinak mechanické, jako neprůchodné vejcovody, endometrióza, či stavy po zánětech prostaty. Problémy mohou působit i časté záněty močových cest a vaginální výtoky. Je toho opravdu hodně. Tohle se ale dá řešit. Co se řešit nedá, jsou poúrazové stavy a např. dlouhodobé záněty, které již působily srůst vejcovodů. To je překážka, přes kterou se vajíčko skutečně nedostane. Potom tedy musíme působit na zlepšení děložního prostředí, aby alespoň umělé oplodnění mělo smysl. Často se totiž stává, že se oplodněné vajíčko v děloze neudrží, protože zde pro něj nejsou přijatelné podmínky, jako p r o k r v e n í sliznice dělohy, velké množství toxických látek, nevhodné bakteriální obsazení a špatné PH.

Víte třeba, že pokud má žena špatnou životosprávu a nedostatek cholesterolu, její vajíčka se dostatečně nevyvinou a ona neotěhotní? Nebo např. brzy po otěhotnění dochází k odumření plodu a potratu.

Štítná žláza je další část systému, která spolupůsobí při neplodnosti. Hormonální řízení organismu upravuje menstruační a ovulační cyklus. Z psychického hlediska funguje u organismu jako štít. Stres, který vyvolávají nemístné poznámky okolí, či nepříznivé domácí prostředí určitě nepomůže rychlému a zdravému početí.

Z předešlých řádků můžete tedy odhadnout, že na problém neplodnosti je třeba jít z několika stran. Energetické, frekvenční, psychické, mechanické, chemické i z pohledu prosté víry. U standardní medicíny se dočkáte pouze izolovaného jednostranného zájmu, bohužel standardní medicína neřeší věci komplexně nebo ji ty ostatní nezajímají a přiznejme si, někdy jimi i pohrdá. Nestálo by za to pustit se do komplexního řešení, dát tomu trochu času? Určitě není řešení „házet flintu do žita“. Hodně dětí se už s touto pomocí narodilo. Přijďte se tedy poradit i Vy.