+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Dana – Chomutov

Také bych se chtěla podělit a napsat Vám mé poznatky a dojmy ze setkání s paní Hankou Bártovou a o její neviditelné síle. Je to neuvěřitelné a nemožné věřit něčemu co nelze uchopit. Hodně lidí se toho bojí a nevěří a je to velká škoda.

Několik let jsem bojovala s mou nadváhou i když jsem se nepřejídala jedla zdravě. Ale nějak zvlášť mi nepřekážela a nikdy nic nebolelo až do mých 60 let, kdy se začaly objevovat problémy s pálením žáhy, únavou a celkově zažívacími problémy. Léčím se se štítnou žlázou od 15let. Jinak neberu žádné jiné léky a u toho jsem chtěla i zůstat. Proto, když jsem slyšela o Kraniosakrání metodě, zajásala jsem.

Nevím, jak se to stalo, zázrak, už po prvním sezení. Neviditelná síla zapracovala a já konečně dosáhla mých výsledků. Zažívání a pročištění žlučníkových drah (podotýkám, že problémy se žlučníkem nemám a už vůbec mě nenapadlo, že by mi to vše způsobovaly žlučníkové dráhy). Za pomoci Jaterní tinktury dokonce jím stejně a hubnu. Vůbec nechápu, co se stalo??? Ale cítím se šťastná, nabitá energií, vyrovnaná a spokojená.

Všem, kdo nemá rád chemii vřele doporučuji návštěvu. S Hankou Bártovou dá se žít i bez léků a nejen doporučuji, ale i přeji! Je to zážitek!

Děkuji, za setkání se zázrakem

S úctou a pokorou Dana