+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Jde to, anebo nejde?

Když se dívám kolem sebe, vidím dost lidí, kteří mají zdravotní problémy tak velké, že jejich bolest je vidět na první pohled. U dalších vidět není, ale to neznamená, že jsou v pořádku. Snad se jen nechtějí s ostatními předhánět, kdo je na tom hůř.

Jako detoxikační poradce si potom říkám:„Tomu by pomohlo vyčistit ledviny, tomu vyčistit játra, co by asi udělal s tímto člověkem právě tenhle preparát.“ Ne vždycky mám zpětnou reakci od klientů. I když říkám, aby mi dali vědět, jak se cítí po terapii, ne vždy to udělají.

Takže mě vysloveně potěšila reakce paní Olinky:

Jsem pátý rok po těžké ženské operaci s rakovinou. Ozařování a chemoterapie mě zdevastovaly tak, že jsem nemohla z bytu kvůli střevním potížím. Po operaci a ozařování mě lékaři nechali bez jakékoli účinné pomoci, či alespoň rady. Různě jsem se tedy léčila sama – bez valného úspěchu. Informace od kamarádky mě přivedla k Vám. Po prvotní diagnostice jsem se začala skutečně léčit. Po necelém roce zase chodím na vycházky a cestuji autem i do zahraničí. Můj stav se rychle zlepšil a já zase žiju, neživořím od WC k WC. Děkuji touto cestou jak za léčbu, tak za útěchu a lidské slovo paní Bártové.

Touto cestou i já děkuji paní Olince za její krásná slova a přeji jí i nadále co nejrychlejší cestu k úplnému uzdravení. Jinak musím dodat, že paní Olinka je snaživý klient. Nečeká, až co se stane, kdy má přijít na kontrolu, nebo kdy jí budu posílat kapičky, ale sama volá, když potřebuje pomoct. Navíc já neléčím, jen lidem pomohu odstranit z jejich těla viry, bakterie, parazity a další zátěže. To je práce detoxikačního poradce, léčení s radostí přenechávám lékařům. Mám vždy ohromnou radost, když mi někdo napíše svoje pocity nebo zprávu nebo se se mnou podělí o cokoliv. I vy můžete být mezi dalšími lidmi bez bolestí. Snažím se řešit příčinu a ne jen příznaky. Možná to trvá déle, ale také to déle vydrží. Přijďte – těším se na Vás na telefonním čísle 606 828 402.