+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Kvasinkové infekce

Tenhle termín vypadá jako banální věc. Málokdo se nad ním pozastaví. Kvasinky a houby jsou totiž běžnou součástí našeho organismu a běžně je vůbec nevnímáme. Jenže při pozorném sledování těla spoustu lidí zjistí, že se necítí úplně dobře.

Začíná to např. větší chutí na sladké, či nafouknutým břichem a svěděním pokožky. Následně přijde průjem, nebo zácpa, vyšší tlak. Snadněji dostanete virózu, či alergii. Pokud pak nasadíte antibiotika, stav se určitě ještě zhorší. Zničíte si mikroflóru ve střevech a může se Vám stát, že budete špatně dýchat.

Takhle se dá pokračovat do nekonečna, možností je opravdu hodně. Mám klienty, kterým kandidóza „pomohla" až k srdečním problémům a jiným k arterioskleróze se sklonem k mrtvici. Kandidy totiž svým působením „zalepí a okyselí“ tkáně orgánů a dojde ke špatné detoxikaci organismu. Tím jakoby se zpomalil krevní oběh. Jenže tělo má ohromnou schopnost přežívat. Takže působením hormonů zrychlí tlak a snaží se blokády prorazit. Mohou vznikat tromby v žilách. A pokračujeme… Aby nebyla tak kyselá krev, vápník se místo do kostí bude spotřebovávat pro větší zásaditost těla. Máme tu osteoporózu.

Tohle je malinký náznak souvislostí kvasinek a špatného zdraví. Nikdy tu však nebudou chybět další bakterie, viry, plísně a parazité. V tomto bodě bychom se mohli bavit o tom, co bylo v těle dříve. Tedy, jak se říká – byla dříve slepice, nebo vejce. Já se snažím tuhle detektivku rozplést a tak svým klientům pomoci, aby se cítili lépe. Přístrojové vybavení na to mám. Umožňuje mi velmi odlišný pohled na organismus oproti lékařským praxím. Je tedy velmi vhodným doplněním možností Vašeho lékaře.