+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Můj příběh

Jsem člověk, který vystudoval školu, která ho nebavila, protože neviděl možnou využitelnost tohoto zaměření. Používala jsem vědomosti ze školy jen velmi okrajově. Se změnou režimu se změnila i celá situace na trhu práce a otevřely se možnosti podnikání. V té době jsem se věnovala obchodu a následně  kombinací možné spolupráce mezi firmami. Se zhoršeným zdravotním stavem jsem objevila možnosti alternativní medicíny a nedostatek jejích kvalitních provozoven. Zároveň ale lidé nebyli a stále nejsou obeznámeni s její existencí a jejími úžasnými možnostmi. Také jsem zjistila, že dnes spoléhat na to, že mi někdo pomůže sám od sebe a převezme na sebe zodpovědnost za můj zdravotní stav je nesmysl. Nikdo nechce do nekonečna zodpovídat za to, na co mám sama největší vliv. Nikdo nepřemýšlí z pohledu celostní medicíny. Takže každý chvilku, tahá pilku a pacient ať si poradí sám. Budeme muset všichni přijít na to, jak si pomůžeme sami. Já mám tu výhodu, že jsem si tuhle cestičku už trošku prošlapala. Začala jsem se zabývat frekvenční diagnostikou a terapií a následně jsem se stala detoxikačním poradcem firmy Joalis. Pak jsem se setkala s psychickými potížemi, depresí a bezmocí a tak jsem začala studovat kranioterapii a kvantové čištění. Setkala jsem se s filipínskými učiteli a dostala návod, jak pokračovat dál ve své práci. Určitě nebudu schopná pomoci každému, ale minimálně Vám otevřu oči a ukážu cestu, kterou jsem prošla. Znám spoustu úskalí hledání zdraví a emočního klidu. Jsem schopná naslouchat a ukázat řešení.

Co dělám

Snažím se lidi, kteří mají zdravotní problémy, seznámit s jinými možnostmi léčby, než nabízí klasické zdravotnictví. Rozdíl je v tom, že zbavujeme lidský organismus napadení viry, bakteriemi, parazity a plísněmi. Ten si následně vytvoří zdravou rovnováhu pro zdravé fungování. Následně pracuji s emočními těly, aby se celý organismus zharmonizoval. Nemoci pochází z emocí a já dokáži cítit vaše emoční těla a energetické bloky rozpustit. Dokáži pracovat s opravdu závažnými problémy jako jsou ataky úzkostí a strachy ze setkání se smrtí. Mám za sebou několik tisíc frekvenčních měření a několik stovek kranioterapií. Pomáhám i s odváděním duší a strachem z magie.

Slib co Vám dám

Dám vám pozornost, kterou vám jinde nedají. Dám vám možnost jinak pohlédnout na prostředí svého těla a možnost sám rozhodovat, jestli si pomůžu anebo budu odpovědnost za svoje tělo dávat někomu jinému – druhá osoba nemůže nikdy cítit to, co vy. Já cítím vaše emoční těla, ale nečtu myšlenky. Emoční tělo totiž ukáže, co je ve vás skryté, aniž byste o tom věděli. Otevřu vám oči a ukážu, že nemoci nemusí být jen z nachlazení. Dám vám možnost zbavit se zdravotních těžkostí.

Proč dělám to, co dělám

 • Protože jsem na vlastní kůži poznala účinky detoxikace, můj zdravotní stav se absolutně změnil
 • Ráda nabízím věci a služby, o kterých vím, že skutečně fungují.
 • Líbí se mi, když kolem sebe vidím veselé a šťastné lidi.
 • Mám ráda složitější věci a hledání jejich řešení
   

Jedinečnosti, kterými se odlišuji od okolí

 • Schopnost naslouchat
 • Ráda kombinuji věci a hledám příčiny
 • Zkušenosti s vlastní detoxikací a psychikou
   

Neúspěchy

Neúspěchy neberu, byly to jen zkušenosti. Stavy, které se nepovedly díky nedostatku informací, nedostatku zkušeností 
 

Bod zlomu

Nastal při zjištění několika mých zdravotních problémů, které opětovně nastaly po několikáté léčbě. Když zjistíte, že to opět nezabralo a navíc Vám farmacie zakáže Vaše oblíbené léky.

Úspěchy

Když pominu to, že nemám dlouho přetrvávající migrény a další nepříjemnosti, největší úspěchy jsou, když klient už po první návštěvě řekne, že se mu ulevilo a následně Vám ukáže vyléčené místo.

Poslání

Jak jde život, přibývají nemoci a ubývají síly, každý člověk hledá pomoc pro svůj organismus. I já jsem prošla cestou hledání, mnohdy se objeví něco zázračného a za čas opět zmizí v toku dějin bez dalšího zájmu. Na vlastní kůži jsem si vyzkoušela působení frekvenčního generátoru a frekvenční terapie, informatik a krania, a tak chci všem lidem v ČR představit téměř neznámé možnosti posilování imunitního systému, které vedou v drtivé většině k naprosto zásadnímu zlepšení funkcí celého organismu. Tento způsob vychází z poznatků mnoha vědců např.: Dr. Royala Raymonda Rifa, Dr. Roberta C. Becka, Huldy Regehr Clarkové a dalších.

Nabídnu Vám unikátní a velmi účinné postupy, které nastolí v relativně krátké době zdravotní rovnováhu, jež nazýváme ZDRAVÍ. Naše zdraví. Postupy, které jsou bez vedlejších následků, méně náročné na čas vzhledem k jiným, celoživotně hledaným lékům a které jsou opravdu v souladu s názvem první knihy Dr. Huldy Regehr Clarkové – „Revoluce v léčení nemocí“.

Zavolejte na tel. 606 828 402 a přijďte změnit svůj život k lepšímu!