+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Nejčastější problémy

Psychické potíže

Každý člověk se může dostat do psychických potíží. I minimální nepříjemná situace občas způsobí, že se v našem těle nahromadí chemické sloučeniny nebo hormony, které se odrazí na energetické úrovni těla. Ta pak reaguje na jakýkoli spouštěč a znovu a znovu připomíná nebezpečí, které už jsme zažili. 

Zažívací obtíže

Mnoho lidí trpí bolestmi zažívacího ústrojí, ale bohužel málokdo problém řeší. Ještě méně lidí si uvědomuje, že problém nemusí být nutně způsobený potravou, kterou pozřel, ale právě parazity, které máme v těle.

Gynekologické obtíže

Mnoho žen trpí v dnešní době gynekologickými problémy, o kterých nerady mluví. Nedoporučujeme však tyto problémy přehlížet, neboť v některých případech může jít o hlubší problém a je potřeba jej co nejdříve řešit.

Bolest pohybového aparátu

Věděli jste, že i bolesti pohybového aparátu mohou být způsobené parazity? Parazité mohou žít v kloubech, v kostní dřeni, v kloubních váčcích, v páteřním kanále, a jinde. Za vznikem pohybových a bolestivých stavů mohou stát parazité jako borrelie, plasmodia, chlamydie, ad. Nepodceňujte proto Vaše problémy a začněte je řešit. 

Bolest kloubů

I bolesti kloubů mohou mít na starost parazité. Pokud máte pocit, že se Vás pokouší skolit chřipka, bolí Vás celé tělo, každý sval nebo kloub, může to být známka parazitů ve Vašem těle. 

Celková únava

únava pocit těžkého těla nechuť nebo nemožnost vstát ráno z postele Pokud trpíte alespoň jedním z výše jmenovaných problémů, nemeškejte a navštivte odborného lékaře nebo přijďte na konzultaci do našeho Zapper centra. Není to příjemné pomyšlení, že v našich střevech, plicích, oku či v mozku žijí paraziti či červi. A mnozí mohou hravě dosáhnout velké velikosti (např. tasemnice). Existuje až tři sta druhů lidských parazitů. Objednejte se na první konzultaci do…

Bolest břicha

nadýmání zácpa případně průjmy střevní disbakterióza Není to příjemné pomyšlení, že v našich střevech, plicích, oku či v mozku žijí paraziti či červi. A mnozí mohou hravě dosáhnout velké velikosti (např. tasemnice). Existuje až tři sta druhů lidských parazitů. Objednejte se na první konzultaci do Zapper centra, kde provedeme analýzu Vašeho těla a vyhodnotíme Váš stav.

Bolest hlavy

Bolesti hlavy zná snad každý z nás. Důvodem může být několik desítek příčin. Jedním z nich mohou být i parazité ve vašem těle. Záleží, ve kterých místech vás hlava bolí.

S čím jsme se setkali?

Zkušenosti Ing. Hany Bláhové: Škrundání a plynatost Je to dáno například tím, že diagnostika je obtížná: Je nutné provádět např. 3-6x odběr stolice (radí skripta pro parazitology), aby se vyloučila falešná negativita. Na odmítnutí pacienta však v praxi stačí jeden negativní nález. „Samozřejmě se parazité neskrývají za všemi nemocemi, ovšem na některých se mohou podílet,“ uvádí ze své zkušenosti ing. Hana Bláhová. „Například škrkavky o sobě dávají vědět škrundáním v žaludku a…