+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

O nás

Společnost 1. ZAPPER DETOX CENTRUM s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. Našimi pracovníky jsou lidé, kteří se zajímají o alternativní přístupy k řešení zdravotních problémů a jako takoví se s Vámi rádi podělí o svoje znalosti a zkušenosti.

„Naším účelem je dát Vám možnost, aby Váš život nebyl sestupnou spirálou. Pomocí frekvenční terapie způsobujeme, že můžete svůj život pohodlně prožít."

  • Pomáháme Vám s tím, abyste mohli běhat za vnoučaty i když Vás dříve bolely klouby. Abyste se nemuseli bát druhého dne a bolestí hlavy. Pomáháme Vám s tím, že konečně budete moci vyrazit s přáteli na túru a nezadusíte po krátké procházce.
  • Jako většina kolegů terapeutů, jsme si vyzkoušeli, co nabízíme. A protože to pomohlo nám a našim známým, nabízíme tyto možnosti i Vám.
  • Můžete prohlásit, že je to drahé, ale když si spočítáte, co kupujete za léky na bolest, na žaludek, na rýmu, na klouby, atd. a co na to Váš organismus? Vaše imunita?
  • Nikdy sice dopředu nevíme, kolik návštěv budete muset absolvovat, ale skutečně hledáme co nejlevnější varianty (zadarmo to však nebude – zdravotní pojišťovna s námi nespolupracuje).
  • Doporučená frekvence návštěv je 1-2x týdně, za měsíc je to 4-8. Cena za prvních pět návštěv je 600,-/hod. a další je 420,-/hod. Kč. Takže za měsíc je to – propočtěte sami. Možná dojdete k tomu, že za jiné blbosti vyhodíte víc, možná ne…  Samozřejmě k frekvenční terapii je dobré použít i doplňky jako MMS (chlórové kapky), čínskou medicínu, emu olej, či jiné byliny, nebo jinou odčervovací kůru. Nejdůležitější stejně zůstává to, zda člověk chce, či nechce se sebou něco udělat.