+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

O nás

Společnost 1. ZAPPER DETOX CENTRUM s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. Našimi pracovníky jsou lidé, kteří se zajímají o alternativní přístupy k řešení zdravotních problémů a jako takoví se s Vámi rádi podělí o svoje znalosti a zkušenosti.

„Naším účelem je dát Vám možnost, aby Váš život nebyl sestupnou spirálou. Pomocí frekvenční terapie , kranioterapie a kvantového čištění způsobujeme, že můžete svůj život pohodlně prožít."

  • Pomáhám Vám s tím, abyste mohli běhat za vnoučaty i když Vás dříve bolely klouby. Abyste se nemuseli bát druhého dne a bolestí hlavy. Pomáhám Vám s tím, že konečně budete moci vyrazit s přáteli na túru a nezadusíte po krátké procházce.
  • Jako většina kolegů terapeutů, jsem si vyzkoušela, co nabízím. A protože to pomohlo mně a mým známým, nabízím tyto možnosti i Vám.
  • Můžete prohlásit, že je to drahé, ale když si spočítáte, co kupujete za léky na bolest, na žaludek, na rýmu, na klouby, atd. a co na to Váš organismus? Vaše imunita?
  • Nikdy sice dopředu nevím, kolik návštěv budete muset absolvovat (na začátku jsou to cca 2 za měsíc, pak až po 2 měsících), ale skutečně hledám co nejlevnější varianty (zadarmo to však nebude – zdravotní pojišťovna s námi nespolupracuje). Možná dojdete k tomu, že za jiné blbosti vyhodíte víc, možná ne…  Nejdůležitější stejně zůstává to, zda člověk chce, či nechce se sebou něco udělat.