+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Odstranění nemocného orgánu nevyřeší příčiny nemoci

Dnes se s Vámi podělím o zkušenosti s diagnostikou klientů, kterým byl odstraněn určitý orgán z těla. Mandle, ženské orgány, žlučník, štítná žláza, dokonce více orgánů během několika let. Za mnou pak klienti přijdou s tím, že jim neustále není dobře. Proč?

Je to způsobeno tím, že při operaci není možné odstranit přítomné bakterie a viry, případně plísně způsobující potíže. Přítomnost těchto patogenů způsobí celkové překyselení tkání, pak jejich horší funkci, až nakonec zánět. V tomto bodě je operace nutná, ale jistě si svých potíží všímáte několik měsíců před tím. Není proto nutné dojít až k takovému zákroku. Pokud k němu již dojde, je třeba nechat si zkontrolovat své vnitřní prostředí a následně začít s detoxikací. Dá se tak předejít i vracejícím se nemocím.

Bohužel mnohdy díky diagnostice zjistím, že i člověk, který se stravuje zdravě a má dost pohybu, nemusí být vždy zdravý. Takový herpes virus může v organismu čekat až do pozdního věku, aby se znovu aktivoval, papillomavirus znovu obnoví rakovinný proces. A viry žloutenky nezpůsobí jen samotnou nemoc a žluté bělmo. Takový člověk může být naopak více červený v obličeji i po těle a někdy má barvu až do modra. Navíc na žloutenku nejsou léky, drží se jen dieta. Moji klienti se zbarvení zbavili po několika měsících, také se jim normalizoval vysoký tlak a odezněly i další problémy.

Přístroje, se kterými pracuji, skutečně pomáhají vracet lidským orgánům jejich funkčnost. Jak zničením patogenů, tak zlepšením prokrvenosti tkání. Jen je třeba mít trpělivost a chtít se uzdravit. Nový přístroj Bemer, který používáme, je fyzikální cévní terapie, která dokáže pomoci při degenerativních onemocněních končetin, či navrátit citlivost končetinám a to někdy např. může zabránit jejich amputaci. Stále jen jde o opakování terapie.

Terapie je bezbolestná a tak mě může navštívit každý (Fakt to nebolí!). Neváhejte a zavolejte mi.