+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Pevné zdraví je dárkem největším

Přichází vánoce. Měl by to být čas lásky, klidu a rodinných vztahů. Většinou je to ale jen blázinec a snaha dokončit co nejvíc odložených úkolů. Častokrát se k tomu všemu přidají i zdravotní potíže v podobě nachlazení, či střevních problémů.

Nezapomeňte, že Vám mohu pomoci i s těmito akutními, nechtěnými zážitky. Jinak se ovšem zabývám celkovou, postupnou detoxikací. Je to tak, že postupným odbouráváním patogenů a úpravou tělesného prostředí dosáhnete pocitu úlevy a klidu. Každému klientovi nejprve zjistím složení patogenů v jeho organismu pomocí přístroje Oberon Titanium, pak vyhodnotím celkový stav organismu a na zjištěné patogeny nastavím frekvenční terapii v plazmovém generátoru. Je to přístroj, který frekvencemi ničí viry, bakterie a další parazity. Tato terapie nebolí, jen pohodlně sedíte a užíváte si frekvenční světlo.

Zapper lze zjednodušeně přirovnat k obyčejné sprše – s tím rozdílem, že při aplikaci Zapperu se jedná o očistu těla zevnitř. Lze jej používat denně. Omezíte tím běžné infekční nemoci na minimum, chronické nemoci a jejich příznaky postupně vymizí a pokud budete kombinovat Zapper např. s informatiky nebo bylinkami, či využitím ozónu – dojde ke značnému nárůstu Vaší vitality. Zapper je zcela normálně fungující elektronický přístroj, pracující na již dlouho známém principu ničení mikroorganismů. Je vynálezem odborníků, kteří měli možnost všechny své výsledky testovat v laboratořích.

Tyto poznatky a metody jsou v jistém slova smyslu odvážné, neboť jsou pro mnoho lidí NOVÉ a ukazují nám nemoci ve zcela jiném světle. Postupy jsou propracované do mnoha detailů a výsledky metody tyto poznatky plně potvrzují. Často se mě klienti ptají, kolikrát musí přijít na plazmu. Skutečně se to nedá dopředu říci. Tělo je živý organismus, stále se tam něco děje a akutnost parazitů se mění. Musíte si uvědomit, že frekvenční rozsah není malý a s uvážením toho, že nastavení je možné až v tisícinách Hz a každá z frekvencí by měla působit přibližně 3 minuty, vychází doba takové kůry (pokud byste využili všechny možné frekvence) na necelých jedenáct let nepřetržitého působení!

Druhá věc je, že působení danou frekvencí by se mělo po pár dnech opakovat. V neposlední řadě je zde fakt, že by odplavení velkého množství odpadu neutáhla vaše játra. Bohužel si terapii musí klient hradit.

Takže pokud chcete, aby Vaši blízcí byli zdraví, je vánoční čas vhodný využít pro obdarování a svým nejbližším objednat dárkový poukaz pro návštěvu našeho detoxikačního centra.