+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Syndrom vyhoření

Už jste se s tímto termínem setkali? Víte, co znamená, jaké jsou příznaky a co se s tím dá dělat?

Syndrom vyhoření

Rozhodně se nejedná o jednoduchou záležitost. Většinou si vůbec nevšimneme blížícího nebezpečí. Pracujeme, chceme stihnout čím dál tím víc věcí, pro druhé bychom udělali první poslední a na sebe nemáme ani čas, ani chuť něco udělat. Potom přijdou situace, které nám způsobí větší množství stresu. Nebo možná donekonečna se opakující monotónní a ubíjející práce, která nám přináší stále menší uspokojení.

A pak pomalinku stíháme stále méně, máme stále méně radosti v životě a jsme víc a víc unavenější. Jednoho dne sklenice trpělivosti našeho organismu přeteče a skončíme u lékaře s pracovní neschopností. Může to dojít až tak daleko, že se prostě nedostaneme z postele.

Přitom se tomu všemu dá celkem dobře vyhnout. Pracuji s informačními preparáty, které čistí a posilují vnitřní orgány. Celkem dobře tak mizí pocit únavy. Navíc pracuji i s psychikou a klienta dokáži přivést k původu problému a odblokovat vliv traumat a emocí na jeho zdraví. Kromě únavy pak mizí i bolesti různě po těle, tlaky na hrudníku, žaludeční potíže, tlaky v břichu či bolesti v končetinách.

Bolest hlavy souvisí se stavem břicha

Nesmím zapomenout na bolesti hlavy. Ty dokáží nesmírně znepříjemnit život. Když se dlouhodobě opakují, bude diagnóza – poškození krční páteře. Já jsem tohle u svých klientů ještě nenašla. Vzhledem k tomu, že přes krk vedou energetické dráhy žlučníku, močových cest, tenkého střeva a dalších orgánů, bolesti hlavy vždy souvisejí s vnitřním stavem břicha. Záleží pak na tom, kde hlava bolí. Pak už je celkem snadné Vás těchto bolestí zbavit.

Například u jedné klientky jsme na začátku řešily bolest hlavy. V průběhu terapie se přiznala k jehličkovým bolestem pat a plosek nohou. Dokonce si chtěla nechat zakončení nervů ozářit. Přesně tam, kde prochází dráha močových cest. Odcházela bez bolestí, ale s informačními preparáty, aby stav uzdravení byl dlouhodobý a ne, jen obyčejné odblokování bolesti na krátký čas. Pak už se bolest nevrátila.

A co Vy? Budete stále chodit s bolestí, nebo zavoláte na tel. 606 828 402 a objednáte se? Vaše potíže spolu řešíme hned.

Vaše Hana Bártová