+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Zkušenosti klientů

Četli už jste zkušenosti našich klientů sepsané na www stránkách zapper centra? Ne?! Určitě byste se měli podívat na www.1zapper.cz. Je možné, že tam najdete příběhy lidí, kteří měli obdobné potíže jako Vy. O některé příběhy se s Vámi podělím. Samozřejmě bez uvedení jmen, protože je pro mě velmi důležité zachovávat soukromí jednotlivce.

Koncem loňského roku přišla paní s velkými bolestmi hlavy, mezižeberních svalů a beder. Občas ji k tomu bolela kolena a cítila se velmi unavená. Při zjišťování původu bolestí, jsem se dozvěděla, že již jako malé dítě měla zánět močových cest. Celý život byla náhlá na prochladnutí a tak nemohla navštívit koupaliště, či bazén. Dokonce jí odoperovali páteřní ploténku. Počítačovou diagnostikou jsem naměřila bakterie, které napadají ledviny a močové cesty včetně borelií, které navíc postihují nervový systém. Zároveň mě diagnostika upozornila na bolesti trojklanného nervu – pak si paní vzpomněla, že ji tohle postihlo před několika lety. Dalším naměřeným stavem byl zánět v pánevní dutině – paní měla pocitově bolesti v bedrech, občas v podbřišku, tvořily se cysty. Přístroj Oberon funguje i jako ukazatel budoucího stavu, takže ukázal náběh na cukrovku a předpokládané onemocnění štítné žlázy. Tohle může nastat za několik měsíců, nebo několik let. Pokud s tím nic nezačne dělat. Paní ovšem dělat chtěla. Nejde přece jen o to, nechat si udělat diagnostiku a neřešit nic. To jsou vyhozené peníze. Takže jsme použili plazmový generátor, paní dostala preparáty na užívání a budete se divit, bolesti začaly ustupovat. Do měsíce o nich nevěděla.

Stejný případ jsem zaznamenala u pána, kterého bolelo v bedrech a kolena. Lékaři navrhovali operaci kolenních kloubů. Pán byl na generátoru asi dvakrát a dostal preparáty. Jeho manželka mi pak říkala, že ho kolena konečně přestala bolet – po třech letech. Také to určitě bylo tím, že pánovi bylo sotva přes třicet. Bolesti asi skutečně zmizely, protože pán se už neozval. Ale je vždy lépe nějakou dobu v detoxikaci pokračovat, aby se potíže nevracely, to už je však na každém klientovi.

Máte také nějaké nepříjemné stavy, nebo bolesti? Nenechávejte řešení na později. Vaše tělo má svou inteligenci a bolestí dává najevo, že děláte něco špatně. Zavolejte na 606 828 402 a objednejte se. I pro Vás najdeme pomoc.