+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Zajímavé články

Zajímavé články o zdraví a zdravém životním stylu.

Kvasinkové infekce

Tenhle termín vypadá jako banální věc. Málokdo se nad ním pozastaví. Kvasinky a houby jsou totiž běžnou součástí našeho organismu a běžně je vůbec nevnímáme. Jenže při pozorném sledování těla spoustu lidí zjistí, že se necítí úplně dobře.

Odstranění nemocného orgánu nevyřeší příčiny nemoci

Dnes se s Vámi podělím o zkušenosti s diagnostikou klientů, kterým byl odstraněn určitý orgán z těla. Mandle, ženské orgány, žlučník, štítná žláza, dokonce více orgánů během několika let. Za mnou pak klienti přijdou s tím, že jim neustále není dobře. Proč?

Zkušenosti klientů

Četli už jste zkušenosti našich klientů sepsané na www stránkách zapper centra? Ne?! Určitě byste se měli podívat na www.1zapper.cz. Je možné, že tam najdete příběhy lidí, kteří měli obdobné potíže jako Vy. O některé příběhy se s Vámi podělím. Samozřejmě bez uvedení jmen, protože je pro mě velmi důležité zachovávat soukromí jednotlivce.

Kolikrát na frekvenční terapii?

Zdravím Vás v roce 2016 a na úvod Vám všem přeji zdravý a úspěšný rok 2016! Často se mě klienti ptají, kolikrát musí přijít na frekvenční terapii, aby se zbavili svého problému. Odpověď je skrytá někde mezi tím, s jakým problémem ke mně přicházejí a tím, jak moc chtějí řešit svůj život, své tělo, a jakou mají trpělivost.

Pevné zdraví je dárkem největším

Přichází vánoce. Měl by to být čas lásky, klidu a rodinných vztahů. Většinou je to ale jen blázinec a snaha dokončit co nejvíc odložených úkolů. Častokrát se k tomu všemu přidají i zdravotní potíže v podobě nachlazení, či střevních problémů.

Vánoce uprostřed podzimu

Prázdniny utekly jako voda a my se budeme pomalu připravovat na Vánoce. V letošním roce mnoho klientů našeho centra poznalo, jak funguje plazmový generátor a jaké účinky mají doplňkové preparáty.

Detoxikace v 7 krocích

Existuje známý fyziologický fakt, že žádné baktérie, žádné viry nemohou proniknout do ideálně zdravého organizmu nebo jsou v něm rychle potlačeny. Člověk, pokud je mladý a zdravý, má dostatek energie a ochranných látek, aby se bez zvláštní pomoci sám rychle očistil od všech odpadů a škodlivin. Pokud bychom mohli prožít celý život ve fyzické i psychické kondici, jakou máme kolem puberty, žili bychom 800 let.

Stojí za přečtení! – Pověry a mýty diagnostické

S různými pověrami jste se jistě už mnohokrát setkali, jako třeba že večer nemají děti chodit ven, protože by je sebrala klekánice. Nebo že migrénové bolesti hlavy jsou od špatné krční páteře. Nebo také že s poctivostí nejdál dojdeš. U nás? Pche.

shock

1/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/