+ 420 606 828 402 / Kontaktujte nás

Zajímavé články

Zajímavé články o zdraví a zdravém životním stylu.

Uvěřit neviditelné síle bývá problém

Za ty roky, co pracuji v Zappercentru také nemohu některým věcem uvěřit. Je to nejspíš proto, že dopředu nevím, jak bude tělo klienta reagovat na terapii. Člověk, který je uzavřený, bojí se a nechce si k sobě nic pustit, reaguje na terapii netečně a těžko. Vypadá to, že terapie nezabrala. On ani nemusí vědět, že se bojí, chová se jako hrdina. Naopak lidé, kteří jsou otevření a přístupní novým věcem (někdy proto, že jim nic jiného nezbývá), reagují na terapii velmi dobře a rychle.

Krev a její choroby

Po článku o srdci je vhodné zmínit se právě o krvi. Je to pro lidský organismus životodárná tekutina, bez které by nemohl existovat. Je složena z červených a bílých krvinek, krevních destiček a krevní plazmy. Červené krvinky (erytrocyty) obsahují hemoglobin – krevní barvivo, a distribuují kyslík. Bílé krvinky (leukocyty) jsou součástí imunitního systému organismu. Hlavní funkcí krve je transport kyslíku a živin do tkání v těle a odvod tzv. odpadních produktů.

Jak rozpoznat onemocnění jater

Játra jsou největší žlázou v lidském těle umístěnou v pravém podžebří. Fungují jako detoxikační centrum organismu, slouží jako skladiště různých látek např. bílkovin a tuků. Vylučují žluč, která štěpí tuky, starají se o regulaci krevní srážlivosti a mnoho dalších záležitostí.

Proč navštívit ZAPPER centrum právě teď

Stalo se Vám, že jste si přečetli moje články a napadlo Vás, že se musíte ozvat, ale ještě jste neměli čas nebo odvahu zavolat? Právě teď na jaře je dobré s detoxikací začít.

Kašel

Zimní období s sebou přináší zhoršené dýchání a kašle. Ovšem není kašel jako kašel. Pokud se venku nadýcháme studeného vzduchu, dýchací sliznice prochladnou a při slabé imunitě můžeme dostat bakteriální zánět průdušek. Většinou ho doprovází horečky a celková slabost organismu. V horším případě se může dále projevit jako zápal plic.

Co může způsobit vleklý zánět močových cest

Většina z nás již ve svém životě zažila zánět močových cest. Někdy to bolí tak, že si člověk nemůže ani sednout, jindy zánět proběhne bez příznaků. Někdy příčinu bolesti nehledáme právě v zánětu močových cest, to nás může bolet v bedrech, v kolenou, v kotnících. 

Dětská »bebíčka« hojí bezbolestně: Ve FN Brno mají nový přístroj pro léčbu úrazů

Vydatného pomocníka při léčbě dětských onemocnění a úrazů získala Dětská nemocnice FN Brno. Speciální přístroj Bemer Pro-set podle totiž lékařů výrazně pomáhá při hojení ran, zánětů, hematomů a otoků. Tlumí zároveň bolest a posiluje imunitu.

Dá se rakovina vyléčit jednou bylinkou?

Nedávno se mi dostal do ruky další z reklamních článků nabízejících bylinku (superpotravinu), která Vás zaručeně uzdraví z rakoviny, cukrovky a dalších nemocí. Myslím, že hodně z Vás si už takový superprodukt v minulosti koupila. Nevěřím ovšem, že by Vás některé z těchto nemocí zbavila. Rakovina a jí podobné nemoci jsou celkem složité. Jak na pořízení nemoci, tak i na její vyléčení. Samozřejmě názory se různí a i rakovina má velké množství druhů, takže u každé je třeba postupovat jinak.

Baví Vás snášet bolest?

Mezi lidmi je hodně bolesti. Nejen fyzické, ale i té psychické. Myslím si však, že většinou se jí lidé vyhýbají tím, že si vezmou tabletky na bolest, nebo že se na ni snaží zapomenout. Dělat jiné věci a zapomenout na to, že tělo protestuje a chce na něco upozornit.

Dá se neplodnost řešit pomocí detoxikace?

Několikrát se mě klienti ptali, zda se dá i neplodnost řešit detoxikací organismu. Byly to většinou babičky a potencionální babičky. Když totiž vidíte, jak se Vaši blízcí trápí, i Vy se snažíte alespoň malinko pomoci, nebo poradit.

 

1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/ 7/